Wpis z mikrobloga

Tęsknię za wykopem z początku wojny gdzie ludzie rozumieli jak korzystne jest dla nas istnienie niepodległej Ukrainy.
Teraz główna #!$%@? że Ukraina powinna się poddać Rosji i nie ma sensu dla nich ginąc za kraj.
Piszą głównie Polscy patrioci - korwinowcy. Znaczy się tak też by Polski bronili w razie zagrożenia.
Jak nieśmiało wspomniałem że na Ukrainie nie chcą rozbiorów jak Polska kiedyś to odpowiedź polskiego patrioty:

Ukraina to sztuczny kraj ktory istnieje kilkadziesiat lat. Natomiast Polska tysiąc. Wiec maja mniej powodow do walki.


#ukraina #wojna #wykop #bekazprawakow #bekazkonfederacji #rosja
  • 103
  • Odpowiedz
Wykopki myślą, że ukraina to jest kraj europejski podobny nie wiem do czech a to jest taka bardziej białoruś. Niby to niezależny kraj ale w sumie bardziej rosyjski, i dziedziczą po rosji wszystkie jej problemy czyli absurdalną korupcję, oligarchów, brak kultury demokratycznej etc. Ukraina to jest młody naród który potrzebowałby no setek lat by wytworzyć własną prawdziwą tożsamość. Narazie ich tożsamość opiera się na banderyźmie co dla nas jest w choj niewygodne.
janciopan - Wykopki myślą, że ukraina to jest kraj europejski podobny nie wiem do cze...

źródło: f9214109fc777bf96437d760637c571b.

Pobierz
  • Odpowiedz
Tęsknię za wykopem z początku wojny gdzie ludzie rozumieli jak korzystne jest dla nas istnienie niepodległej Ukrainy.

Teraz główna #!$%@? że Ukraina powinna się poddać Rosji i nie ma sensu dla nich ginąc za kraj.

Piszą głównie Polscy patrioci - korwinowcy. Znaczy się tak też by Polski bronili w razie zagrożenia.


@masz_fajne_donice: a można też zgadzać się z tym, że w naszym interesie jest niepodległa ukraina i jednocześnie zgadzać się, że
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: To są wypowiedzi kilku wykopowych trolli. Ty tęsknisz za tym, żeby bezwarunkowo kogoś propsować, kto nam pluje w ryj i okazuje niewdzięczność przy każdej możliwej okazji

Pomoc - tak. Każda: militarna (sprzęt, ale w miarę możliwości, nie za wszelką cenę), humanitarna.
Przyjaźń - Nie
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: a mi się wydaje że wydarzyło się to co musiało się wydarzyć, tyle że z powodu debilnej polityki PL w wielu kwestiach, zostało to spotęgowane.

W naszym interesie jest wygrana Ukrainy. Ale wiadomym jest że z czasem emocje opadają i tak stało się teraz.
Negatywne emocje są większe przez to że Polska dla większości ludzi pracujących na stanowiskach gdzie muszą konkurować z imigrantami nie jest jeszcze poziomem życia tam gdzie
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: Różnica jest taka, że 2 lata temu Ukraina miała znacznie większe szanse na wygraną, przynajmniej w teorii. Nie było wiadomo, jak będzie wyglądało wsparcie zachodu, czy NATO zaangażuje się bezpośrednio, jak duże będą sankcje. Dziś linia frontu się nie zmienia, a giną tylko ludzie. Ukraina bez dodatkowego, gigantycznego wsparcia Zachodu nie wygra tej wojny, a raczej nie zapowiada się, by takie wsparcia miała otrzymać. Więc lepszy jest przegrany pokój, niż
  • Odpowiedz
Tęsknię za wykopem z początku wojny gdzie ludzie rozumieli jak korzystne jest dla nas istnienie niepodległej Ukrainy.


@masz_fajne_donice: A ja nie. Można przynajmmiej teraz normalnie pogadać, a nie czytać wyzwisk w swoją stronę, bo śmiałeś zapytać się, czy aby na pewno Ukraińcom uda się odbić Muchosrańsk, czy inną Kijwdupijkę. Już nie będę wspominał o tępej propagandzie sukcesu i lekceważeniu Ruskich.
Ci ludzie, którzy teraz cisną po Ukraińcach wiedzą o tym, że
  • Odpowiedz
Moskiewska propaganda weszła w Polskę jak w masło i nic z tym nie robiliśmy.


@KoniecTegoDobrego Możesz podać konkretne przykłady takiej porpagandy która w znacznej mierze wpłynęła na odbiór Ukrainy przez Polaków?

Tak myślałem. Z moich obserwacji wynika, że to jednak propaganda i narracja jakoby Ukraina była partnerem dla Polski, ich przyjaciółmi którzy okażą niezmierną wdzięczność za przekazaną pomoc. Jak jest każdy widzi. Kraj rządzony przez oligarchów częrpiących pełnymi garściami z nauk ruskich.
  • Odpowiedz