Wpis z mikrobloga

  • 9
@czokobons: no chyba, że od Elona Muska też dostanie po tych lepiących się od spermy łapach za to, że na jego platformie nie zamazuje brodawek sutkowych. Wtedy skończy się dobry humor i znowu wejdziemy w fazę "nikt mnie nie lubi, nikt mnie nie rozumie, p0lska jest zła i pozbędziecie się mnie niedlugo"
  • Odpowiedz
  • 15
@music_has_the_right_to_children: heh, ale żeś pytanie zadał, Brachu ;] To jedno z tych pytań, na które nie da się udzielić krótkiej odpowiedzi bez wykastrowania zagadnienia. Ale postaram się zgęścić temat. To jest taka Szkolna 17 dla intelektualistów. Główny bohater, doktror niehabilitowany (uwalili mu habilitację) jest (pato)historykiem, autorem licznych publikacji zawierających setki błędów i przeinaczeń, człowiekiem nieposiadającym żadnych zalet, będącym czymś w rodzaju połączenia Adasia Miałczyńskiego z filmu "Dzień Świra" z Krzysztofem Kononowiczem
  • Odpowiedz
  • 3
@Fitoplankton: strajka - ograniczenia na 7 dni plus zawiasy na 90 dni za mowę nienawiści o podłożu rasistowskim, kesnofobicznym i szownistycznym, relatywizowanie terroryzmu, otwartą deklarację, że gdyby zaszła taka potrzeba, to zszedłby do podziemia , stałby się "liberalnym terrorystą" i tu cytat "mordowałby Chinoli", czyli fantazje na temat ludobójstwa + wymachiwanie atrapą giwery na live. A to wszystko w czasie nieprzekraczającym 2 minut. Można powiedzieć, że trochę mocno nabroił.
  • Odpowiedz