Wpis z mikrobloga

Wrocław, Wielka Wyspa, na terenie całego obszaru znajdują się tylko dwa supermarkety - tylko dwie Biedronki. Jedna na ulicy Bacciarellego 56, druga na Wróblewskiego 7A. Obie niczym się nie różnią od siebie, długie kolejki, częste awarie kas, oszukiwanie klientów na podawaniu cen produktów, gdzie realna cena za produkt jest wydrukowana najmniejszą czcionką, a cena promocyjna największą, brak towaru, albo towar ułożony jakby ktoś nasrał na te pudła. Dzień jak co dzień w tej sieci sklepów. Wiem, że to nie jest standard wszystkich Biedronek, bo byłem w takich gdzie problemu palet nie było i sprawdzałem to nie tylko raz. Niestety wiem też, że zarządzanie takim sklepem odbywa się prawdopodobnie przez kogoś, kto nie powinien tego robić, więc wygląda to jak wygląda. Jednak jeśli gdzieś indziej się da, to znaczy, że wszędzie można. Mnie jako klienta nie interesuje czy macie za mało rąk do pracy, nie wyrabiacie się. Każdy inny sklep potrafi utrzymać czystość w swoim sklepie, tylko Biedronka nie potrafi. Czy ktoś w końcu z Biedronki zareaguje na to co się odwala w tym sklepie? Czy wy posiadacie jakieś kontrole jakości? Czy Państwo posiada jakiegoś kontrolera, który zacznie nakładać drakonskie kary na ten chlew aż w końcu zatrudnią osoby tam kompetentne albo zwiększą ilość pracowników? Jak dla mnie to mogliby zostawić jednego kasjera i 10 kas samoobslugowych, a reszta won ogarniać sklep. Można klepać te maile ze skargami, ale to zawsze gówno daje. Zawsze dupsko się pali takim wielkim firmom jak sprawa staje się medialna, jak zobaczy to trochę więcej osób niż moja rodzina, która przybiła mi piątkę za napisanie maila ze skargą do BOK Biedronki. Niech ten sklep zacznie być czysty albo niech burzą ten syf i na jego zgliszczach stawiają Lidle albo Kerfury

#biedronka #sanepid #brudstock #polska

Zdjęcia z Biedronki na ulicy Bacciarellego 56 WROCŁAW
CzipIDejl - Wrocław, Wielka Wyspa, na terenie całego obszaru znajdują się tylko dwa s...

źródło: IMG_2706[9199]

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@CzipIDejl wow jedna na kasie a reszta won. Tylko tej reszty są 2 osoby bo jedna ogarnia warzywa owoce i pieczywo XD
A no i płakałbys że czekasz w kilometrowej kolejce do normalnej kasy a samoobsługowa czeka na przyjdzie kasjera żeby odblokować
  • Odpowiedz