Wpis z mikrobloga

Nie ma faceta na ziemi, który nie byzknąłby jej jakby tylko chciała, wliczając żonatych i pedałów.


@Hellicon: co ty #!$%@? typie xD to jest przeciętna dziewczyna, która przez branżę w której pracuje jest wymaxxowana a i tak nie jest jakoś szczególnie ładna. A jak do tego przeczytasz kilka jej wywiadów i zobaczysz jakie kocopoły w nich gada, to jak dla mnie staje się aseksualna. Nie wiem czym wy się jaracie
  • Odpowiedz
Nie ma faceta na ziemi, który nie byzknąłby jej jakby tylko chciała, wliczając żonatych i pedałów.


@Hellicon: won spermiarzu. Pierwsze lepsze zdjęcie bez pozowania. Z 2013 czyli jak była w kwiecie wieku, teraz ma grubo 30+ i jest znacznie gorzej, typowa brytyjska uroda, ale trzepałeś do harrego pottera, na zdjęciach ma niemal zawsze ładne sukienki, szpile i makijaż i hoho ale bym ten tego.

Nic szczególnego, szał na nią był 15
LifeReboot - >Nie ma faceta na ziemi, który nie byzknąłby jej jakby tylko chciała, wl...

źródło: Emma-Watson-without-Makeup7

Pobierz
  • Odpowiedz
co ty #!$%@? typie xD to jest przeciętna dziewczyna, która przez branżę w której pracuje jest wymaxxowana a i tak nie jest jakoś szczególnie ładna. A jak do tego przeczytasz kilka jej wywiadów i zobaczysz jakie kocopoły w nich gada, to jak dla mnie staje się aseksualna. Nie wiem czym wy się jaracie


@Hamburk: Zgadzam się z Tobą miras w 100%. Moim zdaniem jest mocno średnia, gra aktorska na poziomie tej
  • Odpowiedz
Nie wiem czym wy się jaracie


@Hamburk: widocznie nie jest w Twoim guście, w przeciwieństwie do większości facetów - ona jest uniwersalnie atrakcyjna
  • Odpowiedz