Wpis z mikrobloga

#sejm wkurza mnie te "kobiety, kobiety" w kontekście protestów po wyroku trybunału.

Sam chodziłem na marsze. I nie czułem się bynajmniej kobietą. Szedłem tam w imieniu dzieciaków skazywanych na cierpienie.

Cuckoldy z tych polityków.
  • 28
  • Odpowiedz
No tak bo dziecko to sprawa wyłącznie kobiety i nie jest wspólne?

2/10 bait bo odpisałem


@adek_sggw: chodzi o gonienie chłopów na marsze a potem wspominanie na mównicy tylko: "kobiety, kobiety, kobiety" z ust posła lewicy. Lewica zapomina, że mężczyźni są, istnieją i mają nawet swoje potrzeby czy problemy a wykorzystuje ich tylko instrumentalnie.
Chłopi wspierają kobiety na takich marszach a potem się dowiadują, że generalnie jesteśmy za równością ale w
  • Odpowiedz
@Ark00 dzięki za wyjaśnienie, teraz to można pogadać :)

Z tym równouprawnieniem mężczyzn jest trochę tak jak ze sprawą rasizmu w stosunku do białych osób... albo szanowania praw osób hetero... albo akceptacji osób o normalnym BMI i wyglądzie.
Podnoszenie o tym dyskusji nie ma za bardzo sensu, bo tak naprawdę nie są to osoby uciśnione w żaden sposób.
Mężczyźni są biologicznie silniej zbudowani więc dlatego mogą np więcej dźwigać w pracy. Rola
  • Odpowiedz
@WolvvloW może w końcu krew dojdzie do mózgu i zdasz sobie sprawę że jesteś mężczyzną i gówno kogokolwiek obchodzisz jeśli chodzi o marsze, opinie i wsparcie. Zajmij się swoim życiem a nie kobietami.
  • Odpowiedz
jesteście tylko narzędziem do osiągnięcia celu kobiet, nic więcej xd


@Ark00: A jak jestem w związku z kobietą to taka aborcja czy inne przywileje pro kobiece mnie już zupełnie nie dotyczą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@? zupełnie mnie nie dziwi że twój ulubiony tag to przegryw, was się da wyczuć na kilometr. Jedyne relacje z kobietami jakie macie to matka i siostra, ale doskonale wiecie że każda
L3gion - >jesteście tylko narzędziem do osiągnięcia celu kobiet, nic więcej xd

@Ark0...

źródło: incel

Pobierz
  • Odpowiedz
A jak jestem w związku z kobietą to taka aborcja czy inne przywileje pro kobiece mnie już zupełnie nie dotyczą


@L3gion: zobaczymy jak coś jej odwali w głowie i zdecyduje się zgłosić przemoc domową, oczywiście urojoną, panu funkcjonariuszowi, który to ma moc prawną cię eksmitować na podstawie własnego widzimisie.

Albo jeśli harujesz na magazynie czy fabryce gdzie trzeba dźwigać fizycznie i wyrabiasz prawie 3x normę kobiet za tą samą stawkę. Pójdziesz
  • Odpowiedz
Mężczyźni są biologicznie silniej zbudowani więc dlatego mogą np więcej dźwigać w pracy. Rola mężczyzn i kobiet w społeczeństwie jest różna, tylko Lewica, a w szczególności Żukowska, nie potrafi tego dobrze wytłumaczyć i się ośmiesza.


@adek_sggw: tylko niepotrzebnie lewica upiera się nad tym że wszyscy są równi i próbują wszystko na siłę zrównać, kiedy to nie jest prawdą.
A Żukowska mam wrażenie że jest po prostu lewicowym pajacem wysyłanym kiedy trzeba
  • Odpowiedz
Z tym równouprawnieniem mężczyzn jest trochę tak jak ze sprawą rasizmu w stosunku do białych osób... albo szanowania praw osób hetero... albo akceptacji osób o normalnym BMI i wyglądzie


@adek_sggw: chyba że wahadło społeczne lub prawne przechyla się w drugą stronę i zamiast wyrównać prawa zaczyna dyskryminować inną grupę społeczną
  • Odpowiedz