Wpis z mikrobloga

@official_mirek_account: Nadawałem przez aplikację bez etykiety - na etapie tworzenia zamówienia zostałem poinformowany, że nie mam konieczności pisania numeru nadania na paczce.

Paczka została bezproblemowo odebrana i dostarczona do mojego odbiorcy - już czeka w wybranym przez mojego wylosowanego Mirasa paczkomacie.
  • Odpowiedz
@official_mirek_account: lepiej napisać na paczce. Nieraz bylam świadkiem, jak się skrytka otworzyła, w środku paczka beż żadnego info. Infolinia ma potem problem zidentyfikować taką pakę. Czasem zdarza się, że kurier zapomni nakleić etykietę i klops
  • Odpowiedz
@official_mirek_account: warto umieszczac (mimo, ze nie ma takiego wymagania). Ostatnio dzwonil do mnie support Inpostu aby wyjasnic jak wygladala moja paczka, którą nadawałe m paczkomacie. Bo kurierowi cos sie #!$%@?ło i nie wiedział , która to była moja paczka a która kogoś innego z tego samego paczkomatu. Wyjasnilem telefonicznie ksztalt i kolor i wszystk zaonczylo sie happy endem (nie licząc 2 dni poślizgu na wyjasnienie sprawy)
  • Odpowiedz
@official_mirek_account kolega jest takim kurierem, odbiera i ładuje paczki z paczkimatów i do paczkomatów.
Jeśli zapiszecie choćby flamastrem ten numer to znacząco ulepsza to prace z uwagi nawet na przegapienie, zagapienie, zamyślenie czy cokolwiek innego. Nie musicie, ale możecie.
  • Odpowiedz