Wpis z mikrobloga

#sejm wszystkim wykopkom którzy jarają się jak to Tusk i Hołownia jadą z PISem przypominam że w 2015 na topie na wykopie był Duda. Jazda za to była po Tusku że nie dotrzymał obietnic 3x 15 i po Komorowski że upokorzył się w Japonii, nie zna 2 słów po angielsku i ukradł żyrandol z pałacu.
Ciekawe jak szybko zbrzydnie wam hołownia, ten hołownia który jest gorącym zwolennikiem zakazu gotówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Kalosz667 - #sejm wszystkim wykopkom którzy jarają się jak to Tusk i Hołownia jadą z ...
źródło: Screenshot_20231211_212526
  • 35
@Kalosz667: Nie zamierzam ich bronić, ale Komorowski to był jednak cep i wieśniak na koniec kadencji. Też butny, nie przyszedł na debatę prezydencką w TVP xD Bo postanowił że nie będzie kopał się z planktonem, taki był pewny wygranej.

Tusk spierdoilił do UE, więc bez lidera Platforma zawaliła się w posadach. Nie było żadnego pomysłu na tę partię i dalsze rządy. Czy PiS okazał się gorszy niż chłopek roztopek Komorowski? Oczywiście
to jak wytłumaczysz zachwyt wykopu nad Hołownią? Na wykopie zakaz gotówki od zawsze był symbolem ostatecznego zniewolenia, po tym wywiadzie hołowni na wykopie był ciśnięty równo, znaleziska z płomieniami jak to hołownia jest wysłannikiem diabła-szwaba z WEF


@Kalosz667: był ciśnięty przez kuców a oni nigdy nie byli za Tuskiem ani za Hołownią, za to jakaś połowa z nich wielbiła Dudę w 2015
@Kalosz667:

w 2015 na topie na wykopie był Duda


Raczej Bosak ale każdy wolał Dudę od Trzaskowskiego, bo był z PO

;3x 15 i po Komorowski że upokorzył się w Japonii, nie zna 2 słów po angielsku i ukradł żyrandol z pałacu.


Czyli to co mówiła konfa i PiS, prawicowa propaganda

ten hołownia który jest gorącym zwolennikiem zakazu gotówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie jest

W sumie
@Kalosz667 Skompromitował się zdjęciem na taborecie który był taboretem do robienia zdjęć? Co do angielskiego to przynajmniej nie udawał że go zna jak Duda. Oczywiście pamiętam „bul” i o innych kompromitacjach, ale obecny prezydent wcale nie podniósł poziomu urzędu.
był ciśnięty przez kuców a oni nigdy nie byli za Tuskiem ani za Hołownią, za to jakaś połowa z nich wielbiła Dudę w 2015


@matt-pitt: autopoprawka - połowa z nich wielbiła Dudę w 2020, w 2015 pewnie zdecydowana większość
@Kalosz667: klasyka gatunku, ludzie gówno pamiętają, najważniejsze kto jak najwincej doł. Możesz nawet po 2137 razy ten świat rozwalać atomówkami, budować na nowo by znowu cały dorobek ludzkości rozwalić w drobny mak, a ludzie i tak będą swoje robić, 0 wyciągania wniosków z historii XDDDD
@Kalosz667: W końcu jakiś mądry w tym gąszczu matactw. Ja pamiętam jak było w 2015. Jak wygrał PiS i wykop się cieszył że to koniec PO. Główna za*ebana hejnałami na cześć zmiany warty. Miałem 18 lat, ale już wtedy nienawidziłem PiSu i wiedziałem co z tego wyniknie. Wiedziałem też czemu ludzie nienawidzą PO, nie dziwiłem się. W tym drugim mieli rację. Polska polityka nigdy nie ulegnie naprawie. To jest szambo nie
dlaczego nie spełniają obietnic????


@Horkheimer: ja rozumiem że wykopkowie bywają mało ogarnięci, ale takiego który by szczerze liczył na to że KO będzie spełniać swoje obietnice to już chyba nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@Kalosz667 no fajnie fajnie ale przytaczasz wpisy które mają po 20 plusów xD
Zarówno w 2015 jak i dzisiaj pluję na pisowców i uważam, że Duda jako prezydent jest większym memem i pośmiewiskiem niż był Komorowski gdy mu wypominano działanie pro partyjne
a potem pikachuface.jpg "ale jak to, dlaczego ten rząd jest taki nieudolny???, dlaczego nie spełniają obietnic????" i za cztery lata wielkie pragnienie zmiany xD


@Horkheimer: taa napewno taki przekaz farna trolli przepuści, oni już dobrze wiedzą jak uspokajać nastroje
Wystarczy coś lekko symetrycznego napisać i zaraz sie zlatują
  • 0
@Kalosz667: po Tusku to chyba wtedy bardziej za ACTA, OFE czy emerytury (ale nie na wykopie)? Podatków też nieco wprowadził, ale widzę, że każdy rząd dowala podatków, aż mu poparcia starczy. No i zarzucano mu politykę ciepłej wody w kranie, bo ludzie oczekiwali więcej uchwał/reform, a wydawało się, że PO przez 8 lat bardzo niewiele zmieniło.

Upokorzenie Komora w Japonii to była głównie seria kłamstw? Taki przedsmak tego co prawicowe media