Wpis z mikrobloga

#sejm #braun #konfederacja #bekazkonfederacji

Rozwala mnie ile wykopkow popiera to co odwalil Braun :D co widac po komentarzach w znalezisku o niespelnionym strazaku, jak i po ilosci plusow przy tych komentarzach.

Ja rozumiem, ze Sejm i tym podobne przybytki powinny byc wolne od wszelkich religijnych symboli czy obrzedow (wkoncu panuje w polsce rozdzial kosciola od panstwa xD) nawet sam to popieram.

no ale #!$%@? ludzie bez przesady, nie w taki sposob. Ten oszolom mogl to zrobic na milion innych sposobow, wybral chyba jeden z gorszych, robiac z siebie przy okazji kompletnego odklejenca, szkodzac swojej partii. No debil. #polityka
  • 13
  • Odpowiedz
@TakiSeLogin: Mógł wyjść na mównicę i potępić takie działanie. A nie robić porytą akcję uderzając w cała konfę i ich elektorat, okazując tym zero szacunku. To będzie koniec Braunaw polityce. To jego ostatnia kadencja. Tylko konfa bez korony nie będzie miała marszałka.
  • Odpowiedz
@TakiSeLogin: doucz sie co to channuka i jakie slowa sa wypowiadane podczas obrzedow. W skrocie, swietuja ze bog dal im rzadzic rasa niezydow (gojow), ktorych zydzi uwazaja za gorszych od zwierzat.
  • Odpowiedz
@Pyciarzpyciarski1: przyjąć demokratyczną uchwałę, a potem zdjąć, a nie z partyzanta #!$%@?ć go na ścianie miotaczem płomieni.
Czy wy konfederaci macie aż tak wielki gwóźdź we łbie, że nie dostrzegacie niestosowności tego co zrobił wasz szurski idol?
  • Odpowiedz
  • 22
@essalysolu: Ale ja sie nie bede niczego douczal pozostane w swojej blogiej ignorancji, bo w dupie mam judaizm, i jak wspomnialem w poscie sam popieram #!$%@? religii z panstowych placowek. Ja sie odnosze do popierania zachowania tego swira przez wykopkow i do tego, ze ten dzban mogl to zrobic w inny sposob.
  • Odpowiedz