Wpis z mikrobloga

@Jabby jestem tego samego zdania, w ogóle mam wrażenie, że od czasu zaborów nic się nie zmieniło jebią nas Niemcy i jebią nas Ruscy a jeszcze Polacy też sami jebią siebie nawzajem, Polska to jedna wielka #!$%@? Europy
  • Odpowiedz
@naksu: nie mowy tak, że nas wszyscy je**, jeśli tak myślisz to jesteś przegranym, putin tego chce abyśmy tak myśleli. Trzeba walczyć i pomagać sobie nawzajem, mamy wojnę nie tylko militarną na Ukrainie, ale też hybrydową oraz w internecie i trzeba z tym walczyć, uświadamiać społeczeństwo na wykopie jak jest, nie można się poddawać.
  • Odpowiedz
@cajberpanku nawet znam ze szkoły takiego jednego co nienawidzi Żydów, lubi Trumpa, szanuje Putina, gardzi Ukraińcami bo Wołyń czy coś, nienawidzi Obamy etc serio dużo ich jest
  • Odpowiedz
jestem tego samego zdania, w ogóle mam wrażenie, że od czasu zaborów nic się nie zmieniło jebią nas Niemcy i jebią nas Ruscy a jeszcze Polacy też sami jebią siebie nawzajem, Polska to jedna wielka #!$%@? Europy


@naksu: oczywiście niemcy są solidarnym monoblokiem w którym nie ma żadnych podziałów i polityki wewnętrznej xd tak samo w rosji xd a ci dziennikarze którzy znikają w niewyjaśnionych okolicznościach czy są zatruwani to zupełny
  • Odpowiedz