Wpis z mikrobloga

@vdrvr: mam parę pytań odnośnie kamery czy jest ona twoja, jeśli tak to jaka i czy trzeba jakąś zgodę żeby montować w miejscu gdzie nagrywa też inne osoby
@vdrvr: Coś się złego generalnie pocztexem dzieje. Z pół roku temu normalnie przychodziły paczki, teraz to jakiś dramat. Te z chin idą mi z 5 dni roboczych z chin do polski. Po czym Pocztex potrafi je dostarczać w 2-3 tygodnie. Gdzie dostaje SMS powiedzmy w poniedziałek, że paczka do mnie przyjdzie, a kurier przywozi ja dopiero w czwartek/piątek. Gdzie ktoś cały czas jest w domu. :/
@vdrvr kurierzy to jest taki rak, że masakra. Sam miałem jednego debila, który zamiast dostarczać paczki, to oznaczał że mnie nie było albo że odmówiłem przyjęcia, celowo nie dowoził, więc przestałem w ogóle korzystać z kurierów i teraz tylko paczkomaty. Pisz reklamację do firmy kurierskiej a także do sklepu z którego zamawiałeś i składaj tam skargi na kuriera.
@deni28s

ladny #!$%@?

ale nie przebijesz mojego - podpisal za mnie list polecony i wrzucil do skrzynki XD


Poleconych już nie trzeba podpisywać, mogą wrzucać do skrzynek od razu (wyjątkiem są te z potwierdzeniem odbioru).
@vdrvr: u nas mamy dwie firmy pod tym samym adresem, kurier z pocztexa dla pierwszej firmy dostarcza paczki i listy polecone normalnie a dla drugiej zawsze zostawia awizo ( ͡° ʖ̯ ͡°)