Wpis z mikrobloga

@vdrvr: Pocztex to największy rak. Ja na swojego piszę regularnie skargi - nic nie dają. Potrafił mi zostawić paczkę wartą kilka k pln na wycieraczce w bloku, albo regularnie podrzuca sąsiadom (wiele bloków z takim samym numerem, różniących się klatkami od a do m, więc zamiast do 1a/1 paczki trafiają do 1m/1 itp.) moje paczki.
Jak nie ma opcji paczkomat inpost to nie kupuje w takim miejscu. Od paru lat zero wpadek


@Kiedys_Mialem_Fejm: to jest akurat p*******nie, bo nie zawsze masz wybór dostawcy.

Weźmy taki Amazon.pl - jeśli paczka nie mieści się gabarytowo do Paczkomatu, to jest loteria czy dostarczy ją Poczta Polska, DHL czy kurier InPostu, a Ty nie masz tu nic do gadania.
@vdrvr: co taki debil ma w głowie to ja nie rozumiem, u mnie raz się coś podobnego zdarzyło, ale po skardze, albo wymienili typa, albo już tak nie robi i teraz jak nikogo nie ma, to po prostu w systemie wklepuje że niedostarczone i ja tylko dostaję powiadomienie że paczka do odebrania na poczcie no i fajrant, nie można było tak od razu?
nie lepiej dopłacić to 5 zł do inpostu/dpd niż się użerać z cymbałem? Kto wg zamawia jeszcze paczki pocztą


@Scrappy: w niektórych sklepach nie ma opcji wyboru, tj jaki kurier, masz tylko opcję paczkomat lub kurier, a w niektórych masz w ogóle tylko opcję pocztexu, ja jakiś czas temu trochę szmat zamawiałem z lidla, zamówienie rozdzielili na 4 paczki, 1 przyszła kurierem inpost, jedna dhl czy dpd (nie pamiętam już) a