Wpis z mikrobloga

Kilka lat temu na pewnym portalu ze śmiesznymi obrazkami wypatrzyłem pannę. Ale zanim zagadałem to okazało się ma już jakiegoś adoratora. Wystalkowałem ich na FB. Zakochani jak w komedii romantycznej. Troszku mi było smutno ale dodałem ich gdzieś do zakładek w ulubionych. Z ciekawości. Po kilku miesiącach sprawdziłem ich profile. A jakże by inaczej. Chwalą się że zamieszkali razem i urządzają nowe mieszkanie. Po kilku miesiącach wchodzę na ich profile i jakże
  • Odpowiedz
@Gieekaa nie wiem czy czasem nie jesteś bardziej creepy skoro nie dość, że ja wystalkowales i jej adoratora to jeszcze potem sprawdzałeś co kilka miesięcy. Creepy xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Kolczaneiro szczerze mówiąc przykro mi kiedy widzę jak jakas osoba prawdopodobnie uznawana przez ogół jako nieatrakcyjna układa sobie życie jest wysmiewana, chociaż baba jest szczęśliwa, nie to co ja
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: mowienie, ze stulejarz nie zasluguje na milosc - zle
Ciesniecie po dziewczynie, ze jej sie uklaada zycie uczuciowe bedac gruba - jeszcze jak!
Ah ten wykop. Gosc widzi co bierze, najwyrazniej jemu to pasuje. Szczescia dla nich jesli sie kochaja.
  • Odpowiedz