Wpis z mikrobloga

#sejm zastanawia mnie, co musiało dojść w edukacji takich osobników, co bronią gościa, który użył gaśnicy w sejmie.
Serio nie pojmuje tego, moim zdaniem tylko Choroszcz im został.

Rozumiem, że śmieszne, bo mnie też to bawi, surrealistyczna sytuacja. Ale żeby popierać to serio chyba za głupi jestem, żeby zrozumieć absolwentów Chłopskiej Szkoły Rozumu XD #polityka
d4wid - #sejm zastanawia mnie, co musiało dojść w edukacji takich osobników, co broni...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
chłopie dodałeś z 10 wpisów z tą zrzutką i jeszcze będziesz gadać, że nie popierasz saszke brauna


@d4wid: jakoś nie dziwi mnie to, że przekracza to twoje granice pojmowania. Pisałem też, że:

Największym problemem korwinistów i braunistów jest to, że nie ogarniają tego, że funkcjonują w ochlokracji i czy im się to podoba czy nie muszą grać wedle jakiś określonych zasad. Tego typu zabawy były dobre jak walczyło się o wejście
  • Odpowiedz
@d4wid syjonistyczna religia faszyzmu jest odpowiedzialna za śmierć ponad 15 000 cywili, tylko w ostatnich dwóch miesiącach. Jeśli nie rozumiesz dlaczego reprezentanci tego ugrupowania nie są mile widziani na europejskich salonach, to faktycznie jesteś zdecydowanie za głupi.
  • Odpowiedz
  • 1
W Knesecie na pewno co roku jest wystawiana choinka aby uczcić święto chrześcijańskie, nie słyszałem, żeby kiedykolwiek została zniszczona. Żydzi potrafią być tolerancyjni, nie to co chamstwo w polskim Sejmie...
  • Odpowiedz
@d4wid nie przetlumaczysz, kuce maja zwarcie przez rozlam w swojej pietnastej partii.

Oni oceniaja go swiatopogladowo - ok, juz #!$%@? z tym czy w swojej glowie byla to bohaterska walka z lobby zydowskim.
Braun odpowiedzieci musi za uzycie gasnicy w sejmie, tak jak dzieciaki w szkole za to odpowiadaja. Mogl wyjsc przed gmach sejmu i bredzic swoje - zapewniam ze wtedy nie byloby takiej reakcji ani afery.
  • Odpowiedz
@d4wid: Może jeszcze nie mają WOS-u? Facetka zapomniała kazać przeczytać Konstytucję? Taki "śmieszny dziadzio" co robi wiochę jest autorytetem w niektórych kręgach. Śmieszne i fajnie się takie rzeczy ogląda na przerwie.
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid syjonistyczna religia faszyzmu jest odpowiedzialna za śmierć ponad 15 000 cywili, tylko w ostatnich dwóch miesiącach. Jeśli nie rozumiesz dlaczego reprezentanci tego ugrupowania nie są mile widziani na europejskich salonach, to faktycznie jesteś zdecydowanie za głupi.


@Glacial: głupi to ty jesteś, bo gadamy tu o użyciu gaśnicy, a nie co żydki robią w PalestynieXD
  • Odpowiedz
co musiało dojść w edukacji takich osobników, co bronią gościa, który użył gaśnicy w sejmie.


Rozumiem, że śmieszne, bo mnie też to bawi, surrealistyczna sytuacja. Ale żeby popierać to serio chyba za głupi jestem, żeby zrozumieć absolwentów Chłopskiej Szkoły Rozumu


@d4wid: po prostu jesteś po złej stronie rozkładu Gaussa dot. IQ
  • Odpowiedz