Wpis z mikrobloga

@Duszqable: dobra poczytałem skąd się wziął ten cytat. I uważam go za jeszcze większego kretyna. Takie bułkę przez bibułkę. Tak ściągnijmy krzyż. Zerwijmy z tradycją bo jakiś ateista terrorysta albo inny mambo jumbo będzie smutny. A jaki jest praktyczny sens w ogóle opracowywania takich teorii ? Tym się zajmują politycy ? To nie będzie prędko dobrze tu eh
to nie dało się usunąć jej w jakiś cywilizowany sposób tylko jak dzika małpa z lasu (z resztą konfederaci tacy są) byleby zrobić jak największe show?


@Matr0niXX: bardzo dobrze zrobił i dzięki temu ktoś o tym usłyszał. Trzeba mieć jaja w życiu a nie byc #!$%@? jak ty.
@Duszqable: A Ty co skończyłeś ? Tresurę dla kundla masz ? bo nieźle szczekasz, tyle potrafisz smarku. A co jeśli ci powiem że to ciebie przerosła dyskusja i się pogubiłeś już na wstępie ? I jedyne co wiesz to ze trzeba szczekać jak ktoś obrazi twojego idola.
@TigerTiger: jak Ty robisz spacje przed znakami interpunkcyjnymi, a chcesz mi cokolwiek wypominać.
Pokazałem Ci, że w oryginalnym wywiadzie przekaz jest zupełnie odwrotny od tego fejka, a Ty dalej swoje.
To już jest jakiś wyższy poziom #!$%@?.

Skoro twierdzisz, że to mnie przerosła dyskusja to spróbuj chociaz to jakoś uargumentować.
@gorzki99 czy w Izraelu w knessecie jest choinka choć okresowo? Wydaje mi się że mają tam dużo większą chrześcijańska mniejszość niż żydowska w Polsce, a mimo to im tego zakazują. Trzeba ich traktować tak samo. Jedyny plus tej inby to to że ludzie się dowiedzieli że Żydzi świętują swoje święta w Sejmie u nas.
czy w Izraelu w knessecie jest choinka choć okresowo?


@Lucider5: Nie mam zielongo pojecia. Tak jak nie mam pojecia czy ktokolwiek wystepuje z taka inicjatywa zeby byla. Jak rozumiem Ty masz.

Ja jestem jaknajbardziej za traktowaniem wszystkich rowno. I takze za symetryzmem. Jesli wiec w polskim sejmie jest kaplica to TAKIE SAMO PRAWO BYCIA ma kazdy inny symbol religijny jesli ktos wyrazi taka chec zeby byl. Inaczej to hipokryzja. Hipokryzja to
Czy menora nie powinna w takim razie zniknąć z sejmu


@arturwu: zacznij od krzyża; naprawdę menora na odpowiedniku towarzyskiego spotkania pt. "opłatek" postawiona w korytarzu na tydzień nie jest tu problemem. Potem konsekwentnie zniknie, ale nie bądź jak polska policja, co to udaje że nie widzi bandy dresiarzy rozcurwiającej miasto a "porządek" robi z jakąś babcią
tak,wiem. Mniejszości chrześcijańskie występowały o ustawienie choinki w środku, odmawiano im za każdym razem. Minister MSW mówił że choinka Żydom źle się kojarzy


@Lucider5: To teraz mnie wyjasnij co ma choinka do symboli religijnych bo serio nie wiem. Szopka, krzyz to jeszcze rozumiem. O choince jakos w biblii nie czytalem.

Czy te mityczne niejszosci sa teraz z nami w pokoju? Czy wystepowaly o okresowe umieszczenie krzyza na KORYTARZACH knesetu? Tez wiesz
@arturwu mało kto w ogóle wiedział że jakaś świeczki żydowska się pali, a teraz co roku każdy poseł nałoży jarmulke i będzie brać udział w celebrowaniu tego i teraz nie pojawi się nawet mała myśl żeby chanuke wyprowadzić z Sejmu, więc brawo braun
to nie dało się usunąć jej w jakiś cywilizowany sposób tylko jak dzika małpa z lasu (z resztą konfederaci tacy są) byleby zrobić jak największe show?


@Matr0niXX: No właśnie nie dało, bo z tego co wiem wiele razy poruszano temat Chanuki w sejmie.
@arturwu: To nie jest kwestia demokracji.

To jest kwestia PRAWA.

Państwo jest świeckie. Szkoła TO PAŃSTWO.

Na ścianie powino wisieć godło i tyle.

Natomiast, UWAGA, nic nie stoi na przeszkodzie aby szkoła organizowała jasełka (doborowolne), kolację na koniec ramadanu(dobrowolną), czy dowolne inne wydarzenie o charakterze kulturowym czy religijnym.