Wpis z mikrobloga

@crazykokos: ta jasne bo jak ktoś nie popiera swingowanie to jest niedojrzały xD fajnie szlaufiarski pogląd. Zresztą to że tak przeżywasz tą całą drame i zasypujesz tag #skwierzyna swoimi wysrywami to dla mnie wyraźna oznaka że ten rózowy pasek to fake i jesteś zwyczajnym przegrywem bo normalny człowiek ma na to wszystko wywalone.
  • Odpowiedz
przecież napisałam jeden wpis o skwierzynie, bo mam wszystkie linki i ludziom pomagam. wiec jeden wpis to jak zasypuje tag malointeligentny dzieciaku? xDD


@crazykokos: co ty #!$%@? jak się kliknie na twój profil to jest cała ściana wysrywów dotyczących #skwierzyna przecież jak serio jesteś różową to niezły damski przegryw z ciebie musi być żeby tak tym się podniecać
  • Odpowiedz
@proszebardzo2 znam sytuacje bardziej niż inne wykopki i mówię jak jest. np ze blondyna po rozwodzie a myśleli ze tylko czarna miała męża i dzieci. kiedy ludzi wyjaśniam to nie znaczy, ze się podniecam dzieciaku xDD
jak wypłynie inna afera, która będę znała zanim wykop o niej usłyszał to tez będę wyjaśniać. bez różnicy czy będzie dotyczyć cudzolostwa, pedofilii czy zabójstwa.
rozumiesz chłopczyku czy nadal nie? ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
znam sytuacje bardziej niż inne wykopki i mówię jak jest. np ze blondyna po rozwodzie a myśleli ze tylko czarna miała męża i dzieci. kiedy ludzi wyjaśniam to nie znaczy, ze się podniecam dzieciaku xDD

jak wypłynie inna afera, która będę znała zanim wykop o niej usłyszał to tez będę wyjaśniać


@crazykokos: ja #!$%@? jeszcze szczycić się tym że wiesz więcej od innych o jakiejś gówno aferze która obchodzi wyłącznie przegrywów
  • Odpowiedz