Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

z drugiej zaś strony kiedy okazuje się że takie kobiety istnieją, nazywamy je #!$%@? niszczacymi cudze życie.


@daeun: Clue jest w ostatnich trzech słowach tego zdania.
  • Odpowiedz
Od wczoraj nieustannie fantazuje o trojkatach i cudzych mężatkach. Fajnie jest miec dobry chleb w domu, ale taki skok w bok bedzie sie pamietac latami.


@daeun: Ehh no jak tak człowiek pomyśli o tej gładkiej cipce Kasi... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@PiccoloGrande wykopki lubią udawac moralizatorów, prawda jest taka, że gdyby dać im szanse i stworzyc warunki na zaliczenia takich mezatek, to 99% z nich rzuca wszystko i idzie jak w dym xDD
  • Odpowiedz
@daeun

Cnotka w łóżku to najgorsze co może przytrafić się facetowi, mimo naszych najlepszych i najszczerszych chęci potrafi być kulą u nogi i kotwicą, ktora ciagnie nas w dół zabierając naszą calą pewność siebie. Taka fellatio nie zrobi, nigdy nie jest wystarczajaco rozluzniona na minetke, a o seksie analnym to mozesz zapomnieć bo #!$%@? wszystko i trzeba bedzie zmieniać pościele.


+1

kiedy jakiś wykopek snuje wizje że związałby się z dziewicą przypomina
  • Odpowiedz
Z jednej strony wymagamy kobiet zaangażowanych, rozumiejacych nasze potrzeby, które same wychodzą z inicjatywą i budzą nas rano lodzikiem, z drugiej zaś strony kiedy okazuje się że takie kobiety istnieją, nazywamy je #!$%@? niszczacymi cudze życie.


@daeun: Nowe, nie znałam ( ͡º ͜ʖ͡º) Szczęśliwie, sporo kobiet dorasta do tego, że nie musi wychodzić naprzeciw czyimś oczekiwaniom i robi to, co sprawia im przyjemność.
  • Odpowiedz
@daeun przepraszam, ale podniosło mi ciśnienie to gloryfikowanie Kasi i Ani, które zdradzają mężów i mają dzieci, gloryfikowanie zdrad. Piszesz jakby nie można było robić wyuzdanych rzeczy w związku i jakby bycie z kimś związanym wykluczało dobry seks. Jakby duża otwartość na różne rzeczy w seksie i wysokie libido wykluczały bycie wiernym swojemu facetowi.

Podałeś jako przykład kobiet idealnych 2 szony, które zdradzają mężów a są dla ciebie ideałem dlatego, że mają
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@WielkiNos bycie z kims w dlugim zwiazku zamyka nam drogę przed nowymi bodzcami, a to głównie one, zwlaszcza jesli chodzi o mezczyzn w srednim wieku, odpowiadają za podniecenie i udany wzwód. Mnie nawet najlepszy lodzik ze strony partnerki średnio już cieszy, ale wiem że pewnie wykipiłbym w kilka sekund gdyby obca kobieta choć przez chwilę tylko wzieła go do ręki.
  • Odpowiedz
@daeun: Dodam od siebie, że zobrazowałeś w tym wpisie dziewice jako kobiety, które niemogłyby się zaangażować w kwestii seksu, tak jakby nie mogły wraz ze swoim jednym partnerem się w tym zakresie rozwijać, a nie prowadzić po to rozwiązły tryb życia.
  • Odpowiedz
@daeun dla mnie to jest właśnie spermiarstwo i dlatego spermiarze nie powinni się z nikim wiązać, bo tylko nerwy psują.

Ja tego nie rozumiem... jak się seks może znudzić. Przecież to jak ziemniaki. Można jeść codziennie i nigdy się nie nudzą.
  • Odpowiedz
@daeun: ale #!$%@? xD można lubić seks i nie być #!$%@?. Moja obecna dziewczyna była dziewicą jak się poznaliśmy, a w wyrze jest lepsza od typiar z którymi spałem, które miały kilkadziesiąt bolców.
  • Odpowiedz