Wpis z mikrobloga

  • 13
@Aquamen Ale wyjaśnienie czego? Przecież wyraźnie nie umiesz przeliczać powierzchni. 1km2 to kwadrat o boku 1000 m, czyli 1000x1000 m = 1 000 000 m2.
Zamiast tu udawać, że coś wyjaśniasz, to powinieś podziękować za powtórkę lekcję z majzy.
  • Odpowiedz
@Aquamen

@bigos555: jaka manipulacja chłopie? Chcesz się z faktami kłócić? Bardzo proszę. Chętnie popatrzę.


Manipulacją jest że wg ciebie 8 km2 to 8 000 m2. A to tak jak już ci ktoś wyżej napisał jest 1000 razy tyle, czyli nie 8 hal po 1000m2 ale 8000 hal po 1000 m2. Czyli w #!$%@? dużo. Nie ma w Polsce takiego miejsca gdzie w jednej lokalizacji byłoby tyle hal o takiej powierzchni. Więc
  • Odpowiedz
@bigos555: Twierdzisz, że ukraińska prawda kłamie a ja jestem manipulatorem bo podaję wyniki jej śledztwa dalej( ͡° ͜ʖ ͡°) No tak, to nie są konkrety, śledztwo obalone. Można się rozejść xd
  • Odpowiedz
@szuineg: serio o jedną spacje będziecie się srać w komentarzach? No znalazłeś powód by nie odnosić się do tematu tylko powód do przypierdółki. Mój błąd, gratuluję, to wiele zmieni jeśli chodzi o kradzież pomocy i korupcję na Ukrainie xd
  • Odpowiedz
@Aquamen ale to ty spowodowałeś. Bo skoro się pomyliłeś to się pisze, że sorki pomyliłem się i chodzilo o 8000m2. I byłoby po sprawie, ale ty idziesz w zaparte i na to że ktoś ci pisze że kłamiesz (8km2 to niby 8000m2) to ty szczekasz że na tych ludzi nie odnosząc się do tego co ci się zarzuca tylko do czegoś innego.
Sam nie odnosisz się do tego co ci się zarzuca.
  • Odpowiedz
Twierdzisz, że ukraińska prawda kłamie


@Aquamen: Nigdzie tak nie napisałem. W tym co wkleiłeś nie ma potwierdzenia tezy którą stawiasz. Czytaj ze zrozumieniem. Jeśli chodzi o manipulacje to jesteś bystrzejszy, a tak to nic nie jarzysz.
  • Odpowiedz