Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazlewactwa #lewica #konfederacja #4konserwy Przed państwem nowa minister pracy i polityki społecznej lewaczka Agnieszka Dziemianowicz Bąk w koszulce obrażającej chrześcijan. Teraz wyobraźcie sobie jaki byłby jazgot gdyby zamiast krzyży były gwiazdy Dawida albo islamski pół księżyc. Oczywiście ta typiara była zbulwersowana zachowanie posła Grzegorza Brauna. Ha tfu na tych hipokrytów
wieszacz564 - #polityka #bekazlewactwa #lewica #konfederacja #4konserwy Przed państwe...

źródło: Agnieszka-Dziemianowicz-Bak-zr.-X-970x542

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
w koszulce obrażającej chrześcijan. Teraz wyobraźcie sobie jaki byłby jazgot gdyby zamiast krzyży były gwiazdy Dawida


@wieszacz564: a może to jest koszulka przeciwko karze śmierci przez ukrzyżowanie?
  • Odpowiedz
w jaki sposób ta koszulka obraża chrześcijan?


@jankes83: Zamien krzyże na gwiazdy Dawida to się właśnie dowiesz. Polecam wtedy w takiej koszulce polecieć do Izraela i pytać ludzi co sądzą to oni ci wytłumaczą
  • Odpowiedz
@wieszacz564: no ciekawe dlaczego taką koszulkę założyła, może podpowiedzią byłoby jaka religia ma największy wpływ na polską politykę XD
no ale próbujcie dalej pisowcy, może coś w końcu załapie
  • Odpowiedz
@wieszacz564 no tak, przecież to rabin i imam napisali list do prezydenta żeby nie podpisywał refundacji in vitro a wcześniej lobbowali za wyrokiem trybunału w sprawie aborcji. Jacy wy jesteście tępi w tej swojej propagandzie.
  • Odpowiedz
@jankes83: Nie chodzi o to czy obraża, czy nie. Tylko o to, że lewica poważy się na wykorzystywanie symboli chrześcijańskich, ale żydowskich czy islamskich już nie. Dlaczego? Nie wiem, ale się domyślam.
  • Odpowiedz
trzeba zrobić z arabskim półksiężycem, na pewno będzie halal i się żymjanie dodatkowo ucieszą. Ale nie, z gwiazdą Dawida niet, goym cant do that.


@buczubuczu: w kraju gdzie żydów można policzyć na palcach dwóch rąk, a muzułmanów na trzech to naprawdę trzeba być jakiś jebnięty, żeby myśleć, że są problemem w Polsce xD
  • Odpowiedz
@wieszacz564: No i rigcz. Jesteśmy opresjonowani przez kościół. Nie porównuj tego do antysemityzmu, bo zydzi nam zamordystycznych ustaw nie przepychają, a nienawiść do nich przypomina rasizm, a nie niechęć wobec opresyjnej wobec nas religii.
  • Odpowiedz
Dlaczego? Nie wiem, ale się domyślam.


@t_e_o_m_o: a ja wiem xD

Islam i Żydzi nie organizują życia w Polsce, nie sterują polityką i nie pobierają pieniędzy z budżetu.

A tak w ogóle to religie poza chrześcijaństwem sa u nas marginesem.

Tak btw, co to znaczy "wykorzystywanie symboli"?

Macie patent na wzór krzyża?
  • Odpowiedz
Islam i Żydzi nie organizują życia w Polsce, nie sterują polityką i nie pobierają pieniędzy z budżetu.

@jankes83: Ale to lewica podpisała konkordat xD

Macie patent na wzór krzyża?

A Żydzi mają patent na gwiazdę sześcioramienną?
  • Odpowiedz