Wpis z mikrobloga

@NicolasLatifi żadnej „jednej z najbardziej”, to po prostu jest najbardziej epicki i kasowy film w dziejach kinematografii. Ilekroć go oglądam, tym bardziej się utwardzam, że nie powstało (i pewnie nie powstanie) nic lepszego.
  • Odpowiedz
żadnej „jednej z najbardziej”, to po prostu jest najbardziej epicki i kasowy film w dziejach kinematografii. Ilekroć go oglądam, tym bardziej się utwardzam, że nie powstało (i pewnie nie powstanie) nic lepszego.


@Korda: nigdy nie zrozumiem takiego podniecania się tym gniotem
  • Odpowiedz
  • 11
Czasy, w których szło się na film, a nie jego połowę. Gdyby Powrót Króla wychodził dzisiaj to zapewne miałby part 1 i 2.


@Logytaze: trochę dziwne spostrzeżenie biorąc pod uwagę, że cała historia jest podzielona na 3 części i Drużyna oraz Dwie Wieże nie kończą definitywnie historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@NicolasLatifi Ja nie zapomnę jak przy pierwszej części się wpakowałem w spoiler.
Na fali, jak byśmy dziś powiedzieli hype'u czytałem ksiażkę tuż przed premierą filmu. Kończyłem pierwszy tom i akurat dostałem screenera od kolegi. Tego samego dnia doczytałem książkę do końca odpaliłem film i się okazało, że Jackson przerzucił akcję z rozłączeniem drużyny i śmiercią Boromira do 1 filmu, zamiast do początku drugiego. Tym samym mimo iż chciałem zrobić "bajpierw książka, potem
  • Odpowiedz