Wpis z mikrobloga

krótkie włosy u grażynek to raczej efekt przerzedzonych i niezadbanych włosów w pewnym wieku, które mniej widać przy krótszej fryzurze, a tu wychodzi na to, że to symbol statusu xd


@wstanczyk: no czyli wlasnie symbol statusu przynaleznosci do pozbawionego dostepu do medycyny estetycznej niskiego proletariatu
@lunaria: ja osobiście uważam włosy krótkie za bardziej atrakcyjne. Nie mówię, to w kontekście poprawy humoru, tylko tego, że ludzie mają określone preferencje, ja, ty i twoja mama. Nie podpasujesz wszystkim więc generalnie rób to na co masz ochotę.
@lunaria: krótkie włosy, jeśli nie są na prawdę krótkie tj. kilka mm, to są o wiele bardziej upierdliwe niż długie, mówię to jako osoba która do mniej więcej 25 roku życia, miała włosy albo w granicach 0-3mm, albo jakieś irokezy albo boki krócej i góra dłużej aka w stylu pompadour mniej więcej, używałem jakieś kosmetyki do układania, masa #!$%@? codziennie z tym, a jak się przemęczyłem rok i zapuściłem ze 30cm
@lunaria w starszym wieku ciężko utrzymać włosy w dobrej kondycji. Łatwo się wykruszają, są szorstkie i się plączą. I to często przy użyciu odżywek. Siwy włos ma zupełnie inna teksturę i budowę.
@JoeGlodomor: zrob jeszcze trojke dzieci, sam chodz do pracy i traktuj, ze praca zwalnia z pomagania w domu :) prosty przepis na to ahy kobieta w ogole nie musiala rozwazac, czy chce o siebie dbac.

Jednak jesli facet zdecyduje sie zakasac rekawy i robic w domu na drugi etat pomagajac sprzatac i ogarniac dzieci to wtedy kobieta bedzie miec sile sie zastanowic jak w ogole chce wygladac i nawet bedzie miala
zrob jeszcze trojke dzieci, sam chodz do pracy i traktuj, ze praca zwalnia z pomagania w domu :) prosty przepis na to ahy kobieta w ogole nie musiala rozwazac, czy chce o siebie dbac.


@zimno_mi: dobra weź, co ty za urojenia masz