Wpis z mikrobloga

w pewnym wieku już nie pasują długie włosy,


@lunaria: jakbym jedną swoją koleżankę słyszał - odkąd studia skończyła skończyła i do pracy poszła, słyszała w kółko od matki, że długie włosy powinna już ściąć a najlepiej trwał zrobić. Rozumisz? TRWAŁĄ :DDDD
@NieBendePrasowac: o to to wlaśnie, zamknęła się w swoich schematach, nasluchala bzur i naczytała w jakiś paniach domu o jakichś "kobietach z klasOM" XDDDDDDD i teraz ja musze jej tluc do głowy inne rzeczy, mi nie wierzy, ale tamte to "stylistki" i one wiedzą (°°
@Jarek_P: aaaahahahahahhaah o hit XDDDD na szczęście moja JESZCZE na to nie wpadła XD

w ogóle każdy w tym wątku się skupil na glupich włosach, a ja brew podniosłam na tekst "w pewnym wieku" XDDDD
@lunaria może tylko ja tak mam, ale włosy krótsze niż za szyję u kobiety uznaje za chorobę i nigdy jeszcze się nie pomyliłem. 1% to rak lub inne chorobowe paskudztwo, reszta to „już mam męża, to mogę chodzić wygodnie”, „nikt mi nie będzie mówił jak mam się strzyc”, albo inne gowno, jak: „jestem feministką”.

99% kobiet wygląda lepiej w długich włosach, to jest oznaka zdrowia podobnie jak krągła pupa albo ładne zęby