Wpis z mikrobloga

@Mamaboss:

Cudzy związek to nie jest wasza sprawa i wchodzenie z butami w cudze życie nie jest w porządku.

To jest taki sam zwrot jak "śmierć konfidentom", obydwa są używane przez patologie
@WielkiNos ah jest i najważniejsze, mityczna ROZMOWA

- Słucha Jola, wiesz tak myślę że chyba nie powinnaś zdradzać Piotrka...
- Ale czemu?
- no wiesz, jest Twoim mężem, macie córkę...
- Hmmm kurczę no może masz rację, wiesz nigdy o tym nie pomyślałam, dzięki!

Hipokryzja i infantylizm poziom - przedszkole
@WielkiNos: fake. W pierwszych 5 komentarzach całą odpowiedzialnością powinny obarczyć męża tej qrwy i zasugerować sprawę rozwodową i wyżyłowane alimenty. Poza tym czy kochankowie tej pani mają gdzie mieszkać? Przecież mąż może się wyprowadzić. Po to pis wprowadził mieszkanie za pomówienie żeby się gzić po kątach. A prawda jest pewnie taka że mąż cuck doskonale wie jak jest i na to przyzwala bo inaczej skończyłoby się to dla niego j.w. #
@WielkiNos: I coś tu się nie zgadza w komentarzach? Cudzy związek to nie jest wasza sprawa i wchodzenie z butami w cudze życie nie jest w porządku.


@Mamaboss: to że ty sobie wydłubałaś swój kręgosłup moralny łyżką do stóp to nie znaczy, że wszyscy tak zrobili.
I coś tu się nie zgadza w komentarzach? Cudzy związek to nie jest wasza sprawa i wchodzenie z butami w cudze życie nie jest w porządku.


@Mamaboss: No chyba że robisz to ty, to wtedy jest git, co nie zielonowłosa?
@WielkiNos: mój znajomy z bloku obok ma podobnie że jego żonka fika sobie na kutangach a on nic nie zrobi bo boi się że małżeństwo się rozpadnie i dwójkę dzieci będzie widzieć raz na tydzień albo i mniej więc tak sobie żyje bo on TERAZ nie potrafił być SAM ¯\(ツ)/¯
@WielkiNos: komentarze mają racje w jednym, że jak OPka powiadomi szwagra, to jest duża szansa, że zostanie tą najgorszą i że w oczach #!$%@? rodzinki to będzie JEJ wina, że "rodzina się rozpadła" i że "zniszczyła życie dzieciom" xD Co więcej, istnieje prawdopodobieństwo, że mężulek "wybaczy" i będzie obwiniał opkę, że zniszczyła mu iluzję.
A moim zdaniem fakt, że to taka niby tajemnica poliszynela, wskazuje na patolę.
I żeby nie było,