Wpis z mikrobloga

@osetnik: @osetnik niesamowite jest to jak tanio jest prowadzona cała ta narracja
Gdybym napisał że mamy do czynienia z fałszerstwem ideologicznym to tak jakbym nic nie napisał Jprdl
  • Odpowiedz
  • 6
niesamowite jest to jak tanio jest prowadzona cała ta narracja


@Verdino: narracja była tania ale konsekwencje finansowe dla suwerena już nie. Na te narracje i jej skutki przewalili miliardy. Jak nie setki miliardów.
  • Odpowiedz
@osetnik: tez napisałeś prawdę ale tak jakbyś nie napisał nic bo napisałeś w kontekście a poza nim dyrektor (dyrektorka pdk) BCE powiedziała że BCE technicznie nie może zbankrutować
Co to znaczy? Ano to że BCE drukuje pieniążki z niczego ale nasz dług jest prawdziwy
Tak to wyglada w rzeczywistości
Zniewolenie na wieczność ZA NASZE
  • Odpowiedz
@osetnik: Złap ją za rękę a i tak powie ze to nie jej ręka.
W jej obronie stanie całe stado baranów.
Ja nadal nie wiem jak można w to wierzyć. Bo rozumiem że jak coś było nieznane to było nieznane i mozna było wciskać wszystko. Ale po zalewie inormacji i zdjęć, kazdy logicznie myślący zrobiłby pauzę w mózgu i powiedział stop. Coś tu nie gra. Cofnijmy się do początku i przesledzmy
  • Odpowiedz
@awres: ciekawe poczytam wieczorkiem
Będzie ciężko z tym walczyć a wyobraź sobie ze największą telekomunikację włoską właśnie kupił były dyrektor CIA
  • Odpowiedz
@awres: pamiętam ten filmik, oglądałem jak kiedyś wrzucałeś.
Czytam sobie teraz książkę: "Metoda czarnej skrzynki". O dysonansie poznawczym, jak ludziom trudno jest przyznać się do błędu, im wyżej stoją w hierarchii ważności tym trudniej, okopują się jeszcze mocniej, nawet jeśli wszystko wskazuje iż się mylą.
  • Odpowiedz
@olokynsims: jest jeszcze babka która zajmowała się walką z "dezinformacją", pokazywała jakie metody stosuje podczas dyskusji z osobami mocno sceptycznymi. Nie pamiętam jej imienia.

Główny cel to oznakowanie i wykluczenie z dyskusji indywidualistów.

Indywidualiści powinni zrozumieć że nie mogą uciekać do swoich małych społeczności. Muszą tworzyć większe skupiska, tworzące autokorektę narzucanej propagandy. Wyszukiwać manipulację i nie spójność narracji. BTW przed nami kolejne starcie z maszynką partnerstwa publiczno-prywatnego.
  • Odpowiedz