Wpis z mikrobloga

@AlexR: a żeby jeszcze dodać smaczku wypowiedzi, pisalem to popijając winko, winko zrobione z owoców winorośli zrabowanej przez mojego Pradziadka gdzieś na pograniczudzisiejszej Belgii i Francji ponad 100 lat temu, zabrał je jako łup wojenny w służbie kaisera i posadził w dorzeczu Warty gdzie moi przybyli z dzisiejszych Czech przodkowie podłożyli kamień węgielny pod to co dzisiaj nazywasz Polska i pod naród do którego chyba roscisz sobie prawo się zaliczać Pecie
Zabawne jest to jak taka prosta wymiana myśli doszła do takiego dziwnego zakończenia xD Autentycznie nie chciałem nikogo obrazić/urazić a jakoś wyszło jak to zwykle na tym portalu.
@Dziki_Rys: żadna kindersztuba, poprostu jeśli klikniesz w "odpowiedź" doda mój nick na początku a ja będę wiedział że do mnie pisałeś, pojawi się mi powiadomienie. Czasem ktoś pisze bez tego licząc na to że dyskutant nie zauważy odpowiedzi i zostanie przy ostatnim słowie, stąd pewnie nieporozumienie.

@AlexR dostosowując się do Twojego poziomu odpowiem ze zesralbys się zanim wyrwalbys moje 90kg wrośnięte, daleko dalej idącymi w odmęty dziejów poza twoje śmieszne mazowieckie
@AlexR: @ZielonaOdnowa Panowie cytując mojego byłego przełożonego "Spokój świnia z małpą" zachowajcie agresję dla "przyjaciół" ze wchodu :)
Dodatkowo dyskusja zaczęła się od rozmyśleń o honorze. Gdzie tu honor w takim przerzucaniu się mięsem ?
@Dziki_Rys: no sam widzisz, z kim tu mamy do czynienia. daje go na czarna, nie mam zamiaru dalej kopac sie z butem, ale widac, ze cos go zapieklo, ze wspomina ruskie zabory, bo juz nie ma co wymyslec ;P #!$%@? ma to sens, jestem przesiakniety ruskim zaborem i wstawiam post o honorze, o walkach ulanow z bolszewikiem. no inteligent!
@AlexR:

: *zlodzieja

Podejrzewam że ubarwiał, ale twierdził że spod koła haubicy wyciągnął, stąd mniemam że jak koło haubicy było w zasięgu jego ręki to i na zdobytej ziemi, ziemia zdobyta to i wszystko na tym moje, tak mi się zdaje że i moi przodkowie zdobywający mazury musieli myśleć dupczac jakaś babę na wsi że tera pisac umiesz trochę dzięki genom zaszczepionym przez rozumne ludy. Choć sądzę że włochata być musiała