Wpis z mikrobloga

@PierdekAlonso: przecież budżet poza jakimiś drobnymi korektami to jest spadek po PiS i praktycznie ctrl+c, ctrl+v, łącznie z tymi 200mld deficytu. Jak Ty chcesz, żeby rząd, który ma tydzień był w stanie opracować nową ustawę budżetową? Uwalenie tego wszystkiego spowodowałoby, że od nowego roku trzeba byłoby tam wyłączyć prąd i ogrzewanie...
@razorn3 @metaxy ojojoj teraz będzie 4 lata gadane jak to biedny Donek ma pod górę bo chciał wszystko obniżyć a wredny Morawiecki mu podwyższa jeszcze xD

Tyle było #!$%@? o tłustych kotach TVP, zarobkach propagandziestów ponad 50k miesięcznie, pisowskim nepotyzmie i niegospodarności że jestem pewien że zespół wykwalifikowanych pracowników Sienkiewicza gotowych nieść nam prawdę objawioną nie potrzebują większych dotacji niż ci złodzieje z PiSu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ojojoj teraz będzie 4 lata gadane jak to biedny Donek


@Towarzysz_Pawulon: możesz sobie żyć projekcjami, guzik mnie to. Napisałem jak wygląda sytuacja z uchwaleniem budżetu, którego fizycznie nie da się stworzyć w tydzień, jak będzie robił źle to będę krytykował. Trochę mniej emocji i samozadowolenia z napisania pięknego komentarza, a trochę więcej realizmu. Pewnie Ty po zmianie pracy już 2h po szkoleniu BHP przejmujesz procesy i wdrażasz plany naprawcze, ale tam
Czekam na jakieś sensowne wyjaśnienie, bo to jest kompromitacja PO


@PierdekAlonso: Przejęli media wczoraj, 20.12, normalne, że trzeba je najpierw zrestrukturyzować i tam posprzątać, a potem dopiero ciąć kasę. Jak taka sama dopłata będzie na 2025 to wtedy przyznam rację.
@metaxy cóż, mówiona była narracja że PiS jest tak zły że dosłownie przetraca państwowe pieniądze jak hazardzista

Przychodzi nowa władza i co, serio ani jednej rzeczy nie potrafią w kilkadziesiąt dni poprawić, tylko jeszcze narobić większej dziury i nabrać więcej kredytów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przychodzi nowa władza i co, serio ani jednej rzeczy nie potrafią w kilkadziesiąt dni poprawić

@Towarzysz_Pawulon: to jeszcze pomogę z matematyką. 21.12.2023 - 13.12.2023 = 8 dni, 8 dni wg matematyki i języka polskiego to nie jest kilkadziesiąt dni. Chyba że twierdzisz, że mieli dostęp do ministerstw przed 13.12.2023... Może jednak lepiej zostań w multiwersum pato, tam już masz pewne doświadczenie, znasz temat.
@metaxy czyli twierdzisz że nikt z nich pomimo tylu obietnic wyborczych nie miał realnego plan korekcji budżetu na cały 1 rok swoich rządów celem ich wprowadzenia? Ja nie oczekuję nie wiadomo czego ale nie zrobili zupełnie nic, jedyne o czym nie zapomnieli to właśnie o wzrostu długu na realizowanie idiotyzmów