Wpis z mikrobloga

Cześć,
może ktoś przez przypadek na stronie ze śmiesznymi obrazkami ogarnia temat perfum.

Czy to prawda, że perfumy oil są trwalsze?
Kupiłem tester creed aventus oil z podobno ok strony testery-perfum.pl i trzyma się tak do 1.5h. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Dłużej czuję zapach niektórych żelów pod prysznic. Czy może ten konkretny oil creed jest jakiś felerny?
#perfumy #creed #aventus
  • 10
  • Odpowiedz
@o-co-chodzi: uwierzyles w posty karyn i matek na fb typu "PRAWDZIWA PERFUMA, RZADNE WODY TOALETONSKIE" XDD

Chcialbym zebrac wszystkich takich geniuszy w jednym miejscu, i wypsikac ich joopem i vintage Kourosem (bo to tylko woda toaletowa, nikt nie umrze od tej mgielki) XDD

A jak chcesz olej ktory projektuje, to serie od al rehab i al haramain/orientica w kulkach robia robote
  • Odpowiedz
  • 1
@z--x @ZnUrtem widziałem tą stronę lub podobną (fragnatica) ale tyle tam reklam i taki brzydki layout, że stwierdziłem (jak widać nie słusznie), że nie mogę polegać na takiej stronie
@jutrobedzieinaczej no cóż, za niewiedzę się płaci :p mój błąd ¯\(ツ)/¯
@splitzy to do czego są takie olejki? w artykułach reklamowych jest napisane - zdrowsza alternatywa perfum, dłuższa trwałość, trochę inny zapach - a tu takie zderzenie z rzeczywistością
  • Odpowiedz
@o-co-chodzi: reklamowane jako zdrowsze bo nie zawiera alkoholu. Producent zawsze musi sie zareklamowac ze wypuscil super produkt - wiadomo. Nawet na logike - jezeli cos jest zdrowsze, ma dluzsza trwalosc niz zwykle perfumy to dlaczego cena tego olejku jest 2x mniejsza? Chyba powinno byc odwrotnie w takim razie
  • Odpowiedz
  • 1
Dziękuję Wam serdecznie za odpowiedzi, teraz wszystko jasne :)
Śmiesznie, że daję się tak przerobić artykułom reklamowanym w internecie, ale mam jeszcze czas zmądrzeć, mam tylko 30+ lat ;D
  • Odpowiedz