Wpis z mikrobloga

Breaking news:
Do tej pory niewiele bylo wiadomo o stanie zdrowia Zbigniewa Ziobro. Jakies szczatkowe informacje byly podawane, ze niby chory ale wiekszosc brala to za fake newsa i ze Ziobro symuluje w celu unikniecia odpowiedzialnosci. Cos tam sie przewinelo przez media, ze niby ma raka ale to tez w sumie tak ooo rzucone bez zadnego potwierdzenia. No to teraz moge ja wam to potwierdzic. Mam info z pierwszej reki dopiero sie dowiedzialem. Ziobro faktycznie ma raka i jest w fatalnym stanie. Ostatnio mu sie wyraznie pogorszylo i nie wiadomo czy w ogole wyjdzie z tego ani jak dlugo pozyje jeszcze. Lezy na Jaczewskiego w Lublinie na oddziale Onkologii w ciezkim stanie.
#tvpis #sejm #polityka #pis #ziobro
kamil-tika - Breaking news:
Do tej pory niewiele bylo wiadomo o stanie zdrowia Zbigni...

źródło: pap_20231012_0ZN

Pobierz
  • 33
Tak jak powiedzialem kto chce uwierzy a kto nie chce to nie. Tak jak mowilem grzecznie czekajcie niedowiarki na potwierdzenie z mediow a pozniej tutaj prosze wrocic i ladnie przeprosic ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kamil-tika: ja tam ci wierzę.
szkoda że nie doczeka procesów, no ale w więzieniu tym bardziej by go nie wyleczyli...
cóż... ¯\(ツ)/¯
next!
- nagle wykrycie choroby zaraz po przegranych wyborach?


@markhausen: pamiętaj, że często rak nie daje się łatwo wykryć. A według tego co krążyło po internecie, to skarżył się na chrypkę i problemy z krtanią od początku roku, ale cały czas było "coś", a potem kilka miesięcy kampanii wyborczej, gdzie wybory były ważniejsze niż zdrowie.

Jeśli to wszystko prawda o tej jego chorobie, to wytłumaczenie jest raczej sensowne.
@kamil-tika: ja to muszę zobaczyć truchło a w tym przypadku nawet dotknąć żeby uwierzyć. Mogą wystawić na palecie przed szpitalem podjadę luknac tylko wystarczy dać info że Zbyszek jest już gotowy.