Wpis z mikrobloga

#!$%@? te veo smakują jak spocony pies ze wsi, niemyty od 20 lat.
Jak menel wejdzie do autobusu przejdzie przystanek,to zostawia po sobie charakterystyczną woń, nieraz zostaje w nozdrzach nawet po powrocie do domu - moje zmysły odbierają podobnie niebieskie veo.

Tylko ja tak mam? Może Przesadzam? Neo > Veo

#glo #iqos #neo #veo
  • 7
  • Odpowiedz
@Resett nie przesadzasz, masz rację.
Gadałem dziś z babka w esmoking to powiedziała że to tylko kwestia czasu gdy zostanie neo zlikwidowane na rzecz właśnie veo.
  • Odpowiedz
@Resett ja tak miałem na początku przez pierwszą paczkę. Skusiłem się na kolejną i Neo zupełnie mi nie siadają, obecnie nie umiem palić nic innego niż Veo. Mniej śmierdzą i są znacznie "świeższe"
  • Odpowiedz
@eric2kretek: a nie chodzi o to, że Unia chce zakazać wkładów smakowych do podgrzewaczy na bazie tytoniu? Ale czemu są droższe to niż faje z tytoniem to nie da się wytłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Resett pale te #veo czerwone od kilku tygodni i nie potrafię wrócić do #neo, mam wrażenie że palę tego dużo więcej, mało to smakuje mi to, ale niestety widzę że to ma zły wpływ na zdrowie. Smażę te udawane fajki od #iqos począwszy chyba z 6 lat już i nigdy się tak źle nie czułem rano jak teraz po tych veo. Nie próbujcie tego nawet.
  • Odpowiedz