Wpis z mikrobloga

ale przynajmniej pakiet migracyjny klepnięty w międzyczasie


@Stalionnn: który krytykują organizacje humanitarne, bo będzie można odsyłać całe rodzinki za granicę, który daje spokój Polsce przez to ile mamy ukrainców, że możemy liczyć na wsparcie i finanse w tej sprawie uchodźców z ukrainy od państw członkowskich. No ale wy działacie jak pies pawłowa, na hasło migracja reagujecie szczekaniem, zamiast chociaż poczytać czym ten pakt jest
@Eremites: google nie boli. Tusk mówił, ze jest gotow zacząć finansować media publiczne, a później jest to w ustawie okolobudzetowej. Teraz jak suweren się zesral to mówi, ze tak nie zrobi. PO jest znacznie lepsza opcja niż PiS, ale patrzenie bezkrytycznie wprowadzi nas w ta sama sytuacje jak za PiS, właśnie przez takich ludzi jak Ty xD
@Eremites: Mimo wybudowania dużych i nowoczesnych ośrodków recepcyjnych może jednak dojść do sytuacji, gdy uchodźców na granicy będzie po prostu za dużo. Wtedy zostanie uruchomiony mechanizm relokacji. Poza tym z miejsca będą odrzucani np migranci z bezpiecznych krajów np z Maroka a przecież wiadomo skąd uciekają ludzie. Nieźle masz sprany mózg xd propaganda działa a śmiejesz się z PIS xd
Nieźle masz sprany mózg xd propaganda działa a śmiejesz się z PIS xd


@Stalionnn: nawet nie chce mi się komentować tej tezy. Sam tworzysz projekcje i na jej podstawie wyciągasz daleko idące wnioski, a uważasz że to ja mam sprany mózg, gdy piszę co wynika z paktu migracyjnego. A ty tworzysz własny obraz potencjalnej przyszłości wg własnych osobistych poglądów i rzutujesz to na rzeczywistość nazywając mnie zmanipulowanym przez propagandę? xd
@Eremites: przecież mechanizm relokacji aktywuje się w momencie gdy migrantów będzie za dużo taki jest zapis, po drugie odsyłani będą ludzie z krajów bezpiecznych którzy podszywają się pod uchodźców a takich jest zdecydowana mniejszość więc zanim zaczniesz chwalić ten mechanizm doczytaj xd