Wpis z mikrobloga

@BlackpillRAW: Podsumuje to tak jak napisałem w tym komentarzu. Taka prawda niestety, sam widziałem w restauracji jak p0lka umówiła się z niskim, lekko przy kości, hindusem, typ ledwo co po angielsku gadał. Byłem przekonany, że nie no taka randka to nie wypał i zaraz po zapłaceniu ich drogi się rozstaną. Jednak się myliłem bo p0lka jeszcze za niego zapłaciła również.
lentilek - @BlackpillRAW: Podsumuje to tak jak napisałem w tym komentarzu. Taka prawd...

źródło: Zrzut ekranu 2023-12-25 102258

Pobierz
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: Na studiach mieszkałem chwilę obok hindusa.
Gość był niski, brzydki, biedny i ledwo mówił po polsku i angielsku (raczej w formie mieszanki obu z jakimiś wtrąceniami z jego języka rodzimego).
W dodatku był to hindus z tych bardziej ciemnych. U siebie w kraju uznawany za gorszego.
U nas pamiętam, że gdy go ktoś widział, to myślał, że jest z Afryki, taki był ciemny.
Mimo to on potrafił przyprowadzać sobie regularnie
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: racepill, pojedź do Afryki czy Azji też będziesz miał branie jak ten pakol czy inny pajet w Polsce co nie zmienia faktu ze p0lki mają jakiegoś #!$%@? na punkcie innych ras czy narodowości niezależnie od wyglądu czy stanu finansów faceta
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: PierreDolicie, Hipolicie. Kucharz to dobrze płatna praca oparta o stabilne zapotrzebowanie konsumentów. 8-10k to zupełnie normalna stawka dla szefa kuchni w restauracji średniej klasy. W dodatku jest uniwersalnie postrzegana jako coś sexy bo jej efekty bezpośrednio stymulują zmysły podobnie jak masażyści czy muzycy.
  • Odpowiedz