Wpis z mikrobloga

Mirki, jak obecnie wygląda "rynek" shotów? Pamiętam jak ze dwa lata temu kupiłem Fresh Bomb Strong, po połowie butelki trzymało przez resztę dnia. Teraz widzę, że są rzeczy typu Hemp Shot, które mają kilkakrotnie więcej fitoskładników. Jak to wygląda w praktyce? Jest sensu sugerowania się ilością fitoskładników?

#greenout #hempshot #wykopjointclub #narkotykizawszespoko
  • 15
  • Odpowiedz
Jest sensu sugerowania się ilością fitoskładników?


@peterr767: nie ma to sensu, liczy się przede wszystkim ilość miligramów THC i użyte w produkcji terpeny.
  • Odpowiedz
@peterr767: próbowałem szotów trzech największych graczy na rynku - Cannabis Boys, Dutch Therapy (marka Geen Out) oraz Bomb Dope i generalnie nie mam zastrzeżeń.

Najbardziej ekonomicznie wypada Lemon Haze i Gelato of Cannabis Boys, Strong+ od Green Outa i Bomb Dope (moc standardowa, ale za to 150 ml w butelce a nie 100)
  • Odpowiedz
@Artok: @2030: właśnie patrzyłem na Shake od Green Out, próbowaliście obu?


@peterr767: nie próbowałem, ale konto 2030 należy do producenta tego specyfiku, więc nie licz na obiektywizm w tym temacie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
banan zamula, a toffee bardziej pobudzająco/śmieszkowo?


@peterr767: jedzone konopie mają działanie identyczne: zamuła oraz wbicie w kanapę. Nie ma znaczenia, czy to szot ze sklepu czy masło konopne domowej roboty. Różnice dotyczą intensywności efektu.
  • Odpowiedz