Wpis z mikrobloga

Siemano wszystkim, w moim ostatnim wpisie pisałem o pomyśle kupienia audi a4 b4 i ruszeniu z odcinkami z naprawy/odświeżenia tego auta na yt. Jak powiedziałem tak też zrobiłem kupiłem sztukę 99r z wiadomo jakim silnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) o mocy 110KM jedyne co dobre mogę o tym aucie powiedzieć póki co to przebieg który wyświetla w liczbie 280K km. Na start co znalazłem w niej do roboty to przeguby które wala jak z kałacha, auto ma zdrowa podłogę i ogólnie karoserie jeśli chodzi o rdzę, bo jeśli chodzi o lakier i jego stan to tak ochydnego auta to chyba jeszcze nigdy nie widziałem, klar złazi płatami wszędzie, dach, drzwi kierowcy, klapa bagażnika. Silnik, skrzynia, pompa wtryskowa czyste nie zarzygane olejem/ropą. Hamulce świeże, zawieszenie do przejrzenia. Za to nie ma przeglądu xD Na dniach będę Otwierał kanał i wolał osoby zainteresowane w następnych wpisach. W komentarzu dołączam zdjęcia wad o których napisałem i wołam osoby pulsujące z poprzedniego wpisu #mechanikasamochodowa #audia4b5 #youtube #vlogi
DITJU_FTP - Siemano wszystkim, w moim ostatnim wpisie pisałem o pomyśle kupienia audi...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@DITJU_FTP masz ode mnie plusa, ale tylko za dotrzymanie słowa. Za inteligencje powinieneś dostać luja na pysk aczkolwiek to twój portfel i twoje pieniądze. Takie prawie same audi ale A3 w HT i 130 koni #!$%@?łem swiadomie dzień po zakupie na polu u kumpla. Po prostu silnik sie urwał z poduszek bo wyskoczyliśmy z 2 metry w górę. Tobie też polecam coś podobnego zrobić to na reklamach zarobisz więcej jak te auto
  • Odpowiedz