Wpis z mikrobloga

  • 1
@MxS89 zolpidem biore 9 lat, codziennie 30 mg - to cholerstwo jest niestety. Tramadol staram sie rzadziej, chociaz teraz bylo od soboty do wczoraj codziennie 500mg ponad, ale juz fazka coraz slabsza więc musi być przerwa
  • Odpowiedz
@drogba90: 30g?! o uju złoty ja to biorę max 10g ale zazwyczaj 5, bo ciężko mi się zasypia. Tramadol max 150g. Skąd ludzie mają te recepty na takie dawki albo inaczej skąd mają tyle zdrowia aby tyle tego przyjmować. Chociaż zolpidem po czasie i tak daje marne efekty, a im więcej tego się bierze tym tolerka bardzo mocno wjeżdża.
  • Odpowiedz
  • 0
@MxS89 no wczoraj wzialem 60mg zolpi i zero efektu oprocz urwanego filmu. A na początku tak fajnie bylo, tak przyjemnie smyralo w glowie... Ale przewznie biore 30mg tylko niestety powoduje to amnezje na drugi dzień
  • Odpowiedz
@drogba90: Ja chyba raz w życiu wziąłem 50g ale to było bardzo dawno temu. Najgorsze jest to, ze jedna tabletka kusi do następnej i tak w kółko. No ten początkowy efekt jest spoko ale trwa mniej niż 15min także nie warto. A im większa dawka tym tego efektu brak.
  • Odpowiedz
@drogba90: jak mozesz robic cold turkey z dawek gigaćpuna od tak xD
do tego jak ogarniasz np tyle opakowan zolpi jak to kosztuje fortune i musialbys miec dawkowanie ktorego nie wypisze zaden nieszaleniec, chyba ze sam se dawkujesz ale dalej
polec sciezke kariery dla cpuna aby bylo go stac na takie branie
  • Odpowiedz