Wpis z mikrobloga

Siemka Mirki, przez święta sobie tak myślałem, że skoro akcja którą za początkowałem (twórca tagu #psycholezuwagi) i przy wasze ogromnej pomocy pomogła wsadzić do więzienia złych i nieuczciwych ludzi.

To może spróbujemy z kolejna akcją, która utrze nosa innym, nieuczciwym ludziom? ()

Wołam #wypokszwadron z którym się pracowało wyśmienicie (ʘʘ)

Mam na myśli, ZNISZCZYĆ piramidę finansową, na którą wpadłem przypadkiem na instagramie a potem TikToku. Jakieś laski, które wyglądają na słupy, zachęcają do dołączenia do biznesów traderskich, crypto i innych gówien, które mają odmienić życie a tak na prawdę to okradają ludzi z pieniędzy. Wiem, że jeśli ktoś naiwny wpłaca innym frajerom kasę to jego problem i nie nasz interes.

Poniżej zdjęcie, tylko kilku profili stworzonych na ten sam szablon, z weryfikacją aby nadać autentyczności. Na profilach informacje, że kobitki rzuciły kwiaciarnie i przesiadł się na zarobki 40k zł/miesiąc.
( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale tu chodzi o coś więcej, o pokazanie ludziom którzy stoją za tym wszystkim, że istnieje społeczność, która w Polskim internecie całkiem dużo potrafi i nie toleruje złodziejstwa i oszustwa.

Co myślicie?

Może zaczniemy od tagu #burzymypiramidy

#trading #oszukujo
lronman - Siemka Mirki, przez święta sobie tak myślałem, że skoro akcja którą za pocz...

źródło: temp_file1347075675672622833

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@lronman jak pogrzebiesz na tagu, to znajdziesz ich adresy, NIPy i na telegramowej grupie lataly ich numery telefonow. Z milionow jakimi sie chwala, zaden/zadna/zadno/zadnx nie odprowadza podatku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@xan_physic ok dzięki, rozumiem też że mają jakieś prawne dupochrony, które dają im poczucie bezkarnosci (tak im się wydaje) więc można się pobawić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
akcja którą za początkowałem (twórca tagu #psycholezuwagi) i przy wasze ogromnej pomocy pomogła wsadzić do więzienia złych i nieuczciwych ludzi.


@lronman:
Panie Marszałku, ja w sprawie formalnej. Do mirka wnioskodawcy.


To naprawdę pański tag? Jeśli tak to szacuneczek.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@dos_badass tak, ale oczywiście główna robotę zrobiła masa ludzi, która się zaangażowała tygodnie po moich wpisach. Pisma, atakowanie rodziny K, piękne to były czasy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
mimo że ewidentnie lecą w #!$%@?, o bitcoinie wiedzą tyle że jest, wstawiają screeny z kont demo albo trading view to i tak dają dostęp do tej "platformy edukacyjnej", i nie gwarantują żadnych pewnych zysków. I choć wszyscy wiemy nie zarabiają z tradingu tylko z tego że naciągają ludzi, to chyba nie da się z tym nic zrobić :/
  • Odpowiedz