Wpis z mikrobloga

#perfumy Lubię skórzane zapachy i niedługo pewnie będę kupował jakiś flakon. Tom Ford Ombre Leather oraz Tom Ford Ombre Leather Parfum to moi faworyci (chociaż trochę bliżej mi do Parfum) ale mam też na oku Tuscan Leather którego jeszcze nie wąchałem (jedynie jego klona od Rasasi). I teraz moje pytanie jak jest z obecnymi wypustami? Jego premiera była w 2007 więc na pewno już nie tak jak kiedyś ale jest wciąż warty uwagi? I jeszcze jedno pytanko w ankiecie:

Które z tych trzech najlepiej wybrać?

  • Tom Ford Ombre Leather 28.9% (13)
  • Tom Ford Ombre Leather Parfum 40.0% (18)
  • Tom Ford Tuscan Leather 31.1% (14)

Oddanych głosów: 45

  • 7
  • Odpowiedz
@44kr wedlug mnie najlepiej pachnie tuscan leather lecz różnica ceny między ombre leather a tuscanem jest ogromna, według mnie najlepszym wyborem będzie ombre leather parfum
  • Odpowiedz
@44kr ale jeśli Ci się spodoba tuscan leather to spróbuj sobie orientica leather oudh, 30zl za 30ml, w porównaniu do rasasi jest w 95% identyczny (przynajmniej według mnie i dwóch kolegów którym pokazałem lol)
  • Odpowiedz
@44kr kiedyś testowałem na ręce batch 2023 to nawet siedzi, czuć różnicę w jakości w porównaniu do klonów ale jednak za te 1100zl mogłoby być lepiej, jest wiele innych ciekawszych skórzanych zapachów z lepszym parametrem w tej cenie
  • Odpowiedz