Wpis z mikrobloga

Zawsze jak widzę ładna i wysoką osobę (nie ważne jakiej płuci) to czuję się dominowany genetycznie nade mną i wtedy czuję się jak jakiś śmieć którego nikt nie lubi i nikt go nie chce

  • 19
  • Odpowiedz
@Aroacecel: Lepiej zacznij myśleć o kwestiach reprodukcyjnych i genetyce potomstwa- po prostu szukaj wysokiej modelki lub gigantki 190 cm+, żeby dzieci były wyższe. ( ͡º ͜ʖ͡º) Możesz jej argumentować, że gigantyzm to choroba i jak weźmie sobie wzrostaka ponad 2 metry to dzieciaki będą miały problemy zdrowotne, z sercem, stawami, ect. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Lepiej zacznij myśleć o kwestiach reprodukcyjnych i genetyce potomstwa- po prostu szukaj wysokiej modelki lub gigantki 190 cm+, żeby dzieci były wyższe.


@Nowystaryziel: Gorsze geny wypierają lepsze, więc to nic nie pomoże. Na przykład ja, moja matka ma świetną strukturę twarzy (czy jak to fachowo ująć) tj. wyraźna żuchwa itd, a mój stary cofnięta szczęka, łysy itp. Zgadnij w kogo się wdałem.
  • Odpowiedz
@Aroacecel: podobnie było z niebieskimi oczami. Ot pojawiła się mutacja, różowe leciały na chadow z niebieskim oczami i sie rozmnożyli do tego stopnia że nadal w dzisiejszych czasach przy tym że jest to gen recesywny jest dużo ludzi z niebieskimi oczami. Ze wzrostakami będzie podobnie. Kurduple się po prostu nie rozmnaża.
  • Odpowiedz