Wpis z mikrobloga

@Barszczukarp: Te #!$%@? o zleceniach to pewnie kłamstwo pod publike, on od zawsze na szkolnej był zarobiony. Ciekawe czym, potwierdzone jest że pracuje na etat w banku milenium na ochronie, po pracy lub w dniach wolnych jeździ do knura. Jeszcze trzeba znaleść czas na chlanie. Kiedy on by to robił? W zasiadzie obecnie zarabia 2 minimalne czy coś koło tego, w biedastoku to kupa kasy, myślicie że jemu na serio by
  • Odpowiedz
  • 1
@Ivan_Sekal: To, że się #!$%@? to akurat zrozumiałe skoro ujawniają jego tożsamość. Z drugiej strony gdyby chciał się ukryć to dałby inną nazwę @Midnight_Animal @Ivan_Sekal
Może kreatorzy US17 chcą odwrócić uwagę od jego prawdziwej pracy i wstawili jako budowlańca, a odpowiedzi na google maps to uwiarygadnianie legendy. Druga opcja taka, że faktycznie tak pracuje, a z banku zrezygnował lub ma tylko jakieś konwoje gotówki raz w tygodniu xd;)
@POgromcaCentaurow Imię i
  • Odpowiedz
  • 0
@Ivan_Sekal: Przecież ja niczego nie twierdzę ponieważ nie posiadam wiedzy operacyjnej ;) i mnie to jakoś szczególnie nie zajmuje. Może firma krzak i słup dla tych dotacji właśnie, bo jak się przynależy do systemu to wszystko można pozałatwiać. Trafiłem przypadkowo jak sobie czegoś tam na mapie szukałem to się odniosłem :)
  • Odpowiedz
  • 0
@peka21: Nie mam pojęcia co jest prawdą, a co legendą lub świadomą wrzutką. Nie mieszkam na co dzień w Białym, nie znam ich prywatnie oraz nie posiadam fanatyzmu stalkerstwa totalnego ;). Niby jest lub był, slyszałem też o byciu konwojentem bankowym
  • Odpowiedz
@n4zgullo: a no to w banku pracuje, Olgierdano tam wczoraj leciał powiedzieć dyrektorowi że jego pracownik to po pracy nagrywa Kononowicza XDD ale chyba nie wpadł na to że każdy ma to gdzieś dlatego później zaczął wrzucać jakieś sfrustrowane wpisy na spolecznosci
  • Odpowiedz