Wpis z mikrobloga

@Gandezz: rurek nie zabezpieczysz, zabarwienie i tak wróci ale miesiąc pobędą błyszczące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A alu elementy można później pomalować bezbarwnym lakierem
Ja w swoim się w ogóle nie bawiłem w polerowanie aluminiowych elementów tylko od razu je pomalowałem srebrnym sprayem. Na pewnie mniej roboty i trwalsze.
  • Odpowiedz
@Gandezz: no ja i tak jak się nudziłem to wszystkie śrubki, podnóżki, srebrne elementy pomalowałem nawet nie myślałem, żeby to polerować bo były wżery w alu i takie przetarcia jakby.
  • Odpowiedz
@Gandezz czytałem kiedyś, że jest specjalna wełna do chromow do kupienia w każdym budowlanym, zobacz sobie na YT. Często jej używają do cruiserów (ale to raczej do efektu końcowego).

Rury widać mocną rdzę tak samo jak na tarczy. Ja bym ci radził kupić sobie osłonę chłodnicy (ok. 100 zł) wychodzi taniej niż #!$%@? chłodnica przez jakiś kamol.

  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zielony_goblin po co mi osłona chłodnicy? Jak już by był karambol, to sądzę że ona nie pomoże xD
Rdza na tarczy już nie istnieje, to foto i tak tylko poglądowe jak świeżo odebrałem Kawę, teraz już wygląda w ogóle inaczej.
Tak, przedlift, 2000 rok.
  • Odpowiedz
@Gandezz: kolektory są pognite, to nie wygląda jak nierdzewka, więc uratować można to tylko czyszcząc i malując na czarno, a aluminium normalnie spolerujesz
  • Odpowiedz