Wpis z mikrobloga

Beyerdynamic DT 700 PRO X


@Jerko: One powinny być na tyle łatwiutkie w napędzeniu że nawet ze smartfona zagrają, więc w tym przypadku martwisz się tylko o dobre źródło. Tak jak kolega wyżej podpowiedział Topping DX1 to powinno nad wyraz wystarczyć.

Pomiarowo jest to sprzęt bardzo zacny jak za tą cenę, tak jak to na Toppinga przystało. Ludzie mówią że ma tzw. "kliniczne" brzmienie, a wynika to po prostu z neutralności,
  • Odpowiedz
  • 0
@supra107


Aż sam się zastanawiam nad kupnem dla moich DT 990 PRO 250ohm. Tak kupić takie coś raz a porządnie, bo o dziwo ma na tyle dużo mocy na wyjściu pomimo USB 2.0 że spokojnie zasili te bardziej wymagające słuchawki studyjne.


Spoko, ale takie słuchawki jak dt990 250 czy nawet bardziej wymagające Sennheiser hd600 to udźwignie Apple dongle czy jakiś random dongle z Ali. No chyba, że chcesz, żeby Ci słuchawki #!$%@?ły
  • Odpowiedz
@Ralphs: No też prawda. Ale też jeszcze wchodzi kwestia odwzorowania dźwięku i inne takie sprawy. W DX1 też jest fajnie że na głośniki idzie stały sygnał więc mógłbym zrobić tak że mam na biurku jedną kostkę, jak nie chcę słuchać na głośnikach to je wyciszam/wyłączam a tak to grają słuchawki i mam jedno urządzenie w systemie.

Obecnie mam Audiotrak Prodigy Cube Black Edition i tak, po pierwsze to ma pstryczek do
  • Odpowiedz
  • 0
@supra107 w tych większych/masywniejszych dacach fajne jest to, że mają fizyczne pokrętło xD
Jak ktoś na potrzebę podłączenia słuchawek/głośników/mica to też spoko, bo te małe #!$%@? tego nie ogarną.
Kwestia odwzorowania dźwięku, to już podchodzi pod audiovoodoo, bo z założenia wzmacniacz ma być płaski i nie ingerować w tuning słuchawek. No chyba, że tak zdecyduje użytkownik i na własne życzenie poprzestawia suwaczki w EQ( )
  • Odpowiedz
w tych większych/masywniejszych dacach fajne jest to, że mają fizyczne pokrętło xD


@Ralphs: No, mój mały #!$%@? Audiotrak też je ma, i dla mnie takie fizyczne sterowanie głośnością jest najlepszą opcją. Głośność w systemie może być podkręcona przez oprogramowanie, więc jeżeli słuchawki/głośniki grają dostatecznie na 20% a coś z dupy postanowi to podkręcić do 100% i cała ta moc idzie na wyjście no to wtedy jest niefajnie.

Do tego jak np.
  • Odpowiedz