Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak przełamać barierę fizyczności ze swoją siostrą? Przyrodnią, żeby nie było. Mieszkamy jako paczworkowa rodzina i znamy się od gówniaka. Od przedszkola w tym samym domu. Traktujemy się jak rodzeństwo, mówimy do siebie per siostra/brat. Ale ja czuję do niej coś więcej. Wydaje mi się że ona też..ale pewności nie mam... tylko jak zrobić krok do przodu?. Jak coś pójdzie nie tak to przecież będzie cringe stulecia nie do rozchodzenia. I do tego zepsuję naszą świetną przyjaźń. Ale jak nic nie zrobię to będę miał do końca życia wyrzuty sumienia że nie spróbowałem. Nie wiem co jest gorsze. Ryzyko bardzo duże bo poza tym co wymieniłem mogliby mnie rodzice wywalić z domu bo mam skończone 18. Czekanie do 18 siostry (2 lata i 4 miesiące) też mnie nie urządza bo do tego czasu na pewno sobie znajdzie chłopaka zważywszy na to jak wygląda.

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #przegryw #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak nie będzie starych w domu to zrób po kąpieli przemarsz po domu z gołym pindolem i zobacz jak zareaguje. Jak będzie zdegustowana to przeprosisz i powiesz że nie wiedziałeś że ktoś jest w domu. Jak zrobi maślane oczy to będziesz wiedział co dalej.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Pamiętaj że 99% sygnałów to u kobiet tylko przyjacielski gest. Gdyby ona coś więcej od ciebie chciała, to by sama dążyła i nie miałbyś zadnych wątpliwości czy coś jest dwuznaczne.

Możecie obejrzeć jakiś film o niespodziewanej miłości przyrodniego rodzeństwa i wybadaj jej reakcję.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Reddit- incestconfessions
Poczytaj, czerp inspiracje. Wiekszosc to pewnie baity ale mysle ze to sie gdzieśtam dzieje naprawdę.
Szukaj i aranżuj bliskosc fizyczną poprzez jakies takie zwykle sytuacje np wspólne oglądanie filmów. To samo w sobie jest niewinne i z taką propozycją masz czyste sumienie. Nikt przeciez nie pomysli ze masz niecne zamiary. Ale jak juz do sprawy dojdzie,to jeden kocyk, wędrujące ręce...jak ma zaskoczyć to zaskoczy.

  • Odpowiedz