Wpis z mikrobloga

Do wszystkich bawiących się dziś mirków mam wielką prośbę odnośnie petard. Fajerwerki i petardy nie są tanie i na pewno można lepiej spożytkować te pieniądze. Proszę was w imieniu swoim i mojego czworonoga, abyście mimo tego #!$%@? dziś wieczorem ile wlezie, bo mój pies to uwielbia i czeka na to cały rok. Dziękuję!

#sylwesterzwykopem #sylwester #nowyrok
  • 29
  • Odpowiedz
@Frwrd05 ... Zadzwoń do dowolnego weterynarza zadzwoń sobie do schronisk i zapytaj czy zwierzęta faktycznie tak uwielbiają te fajerwerki.
Owszem zdarzy się że jeden pies czy jeden kot nie reaguje na coś ale wiele innych reaguje i to na takie rzeczy na które byś się nie spodziewał idąc po twoim rozumie...
Nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
@nudziarz123: O jezu skończcie #!$%@? boomerzy. Jeden dzień w roku, a wy sracie jakby nie wiadomo co. Inni też źle reagują na robotę a muszą chodzić cały rok.
  • Odpowiedz
  • 23
#!$%@? te kundle i inne pchlarze. Raz w roku se #!$%@?, chocby miały się wam te zwierzęta na dywan zesrać. Trzeb a było mieć olej w głowie a nie łeb w dupie i nie brać psa do bloku w miescie i oczekiwać że się ludzie będą do waszych kundlu dostosowywać. wy #!$%@? idioci #!$%@?.
  • Odpowiedz
Biorą Juleczki psy, bo ładne i słodkie, nie oswajają z otoczeniem a potem szum wiatru sprawia że pies się boi. Od szczeniaka trzeba pokazać że huk petard jest nie groźny. A Juleczki jeszcze jak widzą że pies się boi to przytulają I uspokajają jak człowieka, co wywołuje odwrotną reakcję
  • Odpowiedz
O jezu skończcie #!$%@? boomerzy. Jeden dzień w roku, a wy sracie jakby nie wiadomo co. Inni też źle reagują na robotę a muszą chodzić cały rok.


@Mathas: to nie boomerzy biadolą tylko pokolenie, któremu wszystko przeszkadza i które ma najciężej ze wszystkich wcześniejszych generacji. Pokolenie nudziarzy i marud ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SLyer jeden ma olej w głowie, inny nie ale plus tego wieczora taki że setki osób będą dziś miały mielonkę zamiast rąk
  • Odpowiedz
@Duregar naucz tak zwierzeta ze schroniska i po przejsciach cwaniaku. Ale trzeba miec malo empatii do zwierzat zeby uznac to za brak argumentu, i jeszcze ten syf lezacy przez pare dni bo przeciez ciezko po sobie posprzatac
  • Odpowiedz
@Makoviec zgadzam się z Tobą w 100%. W mojej ocenie najwięcej krzyczą właściciele zwierząt w trosce o własnego psiaka. Dla mnie to jest zaniedbanie, bo swojego można wyuczyć
  • Odpowiedz