Wpis z mikrobloga

@Uuroboros: to dobry trend. Pokazuje że mężczyźni na rynku matrymonialnym są bezwartościowi. Dopóki mężczyźni nie zaczną dbać o swoją urodę w takim stopniu jakim dbają kobiety to na świecie będzie rodzic się mniej dzieci.
  • Odpowiedz
@Uuroboros: Z tekstu również wynika, że samotne i bezdzietne kobiety są szczęśliwe, w przeciwieństwie do samotnych, bezdzietnych mężczyzn.
Czytałam parę komentarzy i nie widzę tego odklejenia. Wskażesz o które konkretnie ci chodzi?
  • Odpowiedz
  • 0
Z tekstu również wynika, że samotne i bezdzietne kobiety są szczęśliwe, w przeciwieństwie do samotnych, bezdzietnych mężczyzn.


@tarushiba: wynika tak tylko z tego tekstu redditowego na którym się klepią po plecach, wygląda to jak subreddity dla transów w którym klepią się po plecach cały czas a dla postronnych wygląda to tak jakby byli w sobie zadufani w 3 wiatry.

@black_coffe pokazuje to że nowe dzieci nie będą się rodzić = brak
  • Odpowiedz
  • 1
@Morthgar: serio nie zauważyłeś w komentarzach trendu "wystarczy by mężczyzna był" - tego rodzaju tak jakby kobiety nie miały wystrzelonych wymagań w tych czasach? Wiesz ja sam nie powinienem o tym pisać bo w sumie wiem o tym wyłącznie z wykopu, osobiście nie obracam się w ogóle w żadnych grupach randkowych ani tego typu aplikacjach a mimo to od czasów mojej edukacji widziałem jak z roku na rok rośnie buta kobiet
  • Odpowiedz
@Uuroboros: zgadzam się z tym, że buta kobiet rośnie, ale akurat w komentarzach na reddicie tego nie widzę. Na reddicie przedstawiony jest pogląd, że chcą mieć "partnera" a nie pasożyta, żerującego na ich pracy i to mnie nie dziwi. Nie ma tam ukazanego zjawiska hipergamii, co nie znaczy, że ono nie istnieje, po prostu z tych komentarzy nie można wywnioskować, że te kobiety mają ogromne wymagania.
Drugą kwestią jest to, że
  • Odpowiedz