Wpis z mikrobloga

Część wykopków dała się nabrać na muminów. Na początku nawet wzbudzili trochę sympatii po tym, jak klapek przekręcił ich na prądzie. Kupili lepszy skuterek od złomów, na których popindala kleszcz i jego kamerdyner. Wynajął również lepszą chatę od wyżej wymienionych. Było to typowe "zastaw się a postaw się".
Wczorajszy lajw starego mumina był śmieszno-straszny. Milczący i zdesperowany przygłup czekający na nieprzychodzące donejty, a w tle leci lajw łysego, który analizuje, czy muminy się utrzymają w Kambodży ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Widać, że cycaty menel ma niezłą radochę patrząc na upadek muminów.



#raportzpanstwasrodka
  • 8
Część wykopków dała się nabrać na muminów.


@GnackiZyzio: na początku się wydawało, że są normalni i mają jakiś pomysł na życie. Robili normalne zakupy, jak ludzie z pieniędzmi, a nie jak Ropuch i Kamerdyner, chociaż targanie dwóch Thermomixów przez pół świata to była pierwsza niepokojąca oznaka problemu. Nie jeździli takim zombie jak Ropuch i Wiejski Głupek Kamerdyner. Potem było tylko z górki:
- Filipina chora na cukrzycę, w kraju gdzie służba
jeden z tutejszych tagowiczow udostepnil publicznie moje dane i jego n7ck zaczyna sie na P.

@-x_x-: @Hana1: przypuszczam, że masz na myśli mnie + mieszasz fakty, przypisując mi czyny innych użytkowników wykopu. przypominam po raz któryś że to ty pierwsza ujawniłaś DOBROWOLNIE na Wykopie swoje dane, używałaś też swojego imienia i nazwiska jako nick w komentarzach na YouTube u Machaja, Gapy itd. mając identyczny, specyficzny styl pisania tu i tu.
Pobierz pelt - > jeden z tutejszych tagowiczow udostepnil publicznie moje dane i jego n7ck za...
źródło: 1