Wpis z mikrobloga

Dla tych, którzy twierdzą, że #damskiprzegryw nie istnieje, a #sciana to wymysł mizoginów.

(Nie zasłaniam oczu, bo i tak pół mordy telefonem zasłoniła i nic nie widać.)

Starsza ode mnie, dzieciata, mieszka 70 km dalej, a wysłała mi superlajka, czyli pewnie rozsyła ich setki, a to przecież nie jest tani interes.

Dla jasności: nie szkaluję jej, fajnie że dba o figurę, ale większe szanse ma u starszych.

#tinder #logikarozowychpaskow
Reichsmarschall - Dla tych, którzy twierdzą, że #damskiprzegryw nie istnieje, a #scia...

źródło: dp

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Reichsmarschall: Oczywiście że damski przegryw istnieje charakterologicznie jest analogiczny do meskiego przegrywu plus oczywiscie nieatrakcyjnosc fizyczna. Chociaż znajda sie jacyś amatorzy np.grubych.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: No to twoim podstawowym problemem jest brak rozróżnienia seksu od związku. Jasne, że prawie każda może mieć seks i rozrywkę na pstryknięcie palcami, ale w pewnym wieku zaczynają dostrzegać, że jednak związek, może dzieci, a może pies, może dom, a może mieszkanie, to podstawa. Ściana związana jest z tym drugim.
  • Odpowiedz
No to twoim podstawowym problemem jest brak rozróżnienia seksu od związku.


@Reichsmarschall: Stop, dlaczego zakładasz iż to ja mam problem z rozróżnieniem? I widzisz ja nawet pisząc o milfach ani razu nie pomyślałem o seksie. Poza tym co to znaczy ku.... mieć seks, mieć to sobie możesz w domu komputer i krzesła z ikei a nie seks.
  • Odpowiedz