Wpis z mikrobloga

#tvgry #tzo #toznowuoni

To niezłe Tvgry 3.0. Próbowałem obejrzeć te filmy, z przerwami na rozchodzenie cringu, ale nie dałem rady.
Gruby-chudy-gruby again, to bezbek totalny. Ten film gdzie występuje w tej masce, jakie to było żałosne xdddddd

Może zamiast Tvgry 3.0, Tvgry 4.0, wystarczy po prostu nowy szef 2.0. Gość nie ma pojęcia co robić, zatopi ten kanał i z tego będzie tylko znany. Choć tvgry moim zdaniem, od dawna było bezbeckie, to niektóre materiały dało się obejrzeć. Każdy z ekipy był jakiś, w czymś się specjalizował.
Nawet dredziarz miał specjalizacje w byciu ohydnym i nie śmiesznych simsach.

A ten Michał co ziemniaki zębami upychał, z niczym mi się nie kojarzy. Jeszcze ta ksywa Elessar, czaicie Elessar xDD
Czyli Aragorn z Władcy Pierścieni, gigachad, wojownik, król Gondoru, z wyglądu to ciężko ich rozróżnić Aragorna filmowego i Michała, no jak bracia blizniacy wyglądają. Poza tym zawsze mnie irytował, bez powodu, nie umiem tego wyjaśnić.

Zamiast zrobić po prostu recenzje gier, zapowiedzi, przegląd tygodnia, co tam nowego w branży, to kręcą takie gówno. Brakuje mi takich materiałów, żeby wiedzieć coś o nadchodzących grach itp. Tylko oni wolą nagrywać filmy " Zgadujemy kto się spierdział, po zapachu" i odgrywają "super śmieszne" scenki, które nigdy nikogo w historii świata nie bawiły.

Pytanie co dalej zrobią, będą brnąć w to bezbectwo? Czy po nowym roku będzie filmy " Nowy rok, nowe TVGRY 8.0"
Zapraszam do dyskusji :)
  • 6
  • Odpowiedz
@SiDi: Troche powiedzenie, że TZO robi bezbeckie kiedy robią materiały o takim quaku 2 remaster czy też o tym ciulu co chciał sprzedawać magazyki w bf za dolara a potem chciał jako ceo unity chciał od każdej instalacji hajs czy też te bardziej technologiczno-psychologiczne materiały typu materiał o foncie z gta
  • Odpowiedz
@SiDi: na wykopie caly czas to powtarzacie, kiedy ich materiały są naprawdę spoko z lekką nutą cringu. Ba, te ostatnie są zajebiste. Oglądając 50 minutowy materiał miałem wrażenie, że minęło zaledwie 20. Porównywanie tzo do nowego tvgry i pisanie, że ich bezbeckie materiały się przecież klikają jest karygodne. Nowe materiały tvgry wyglądają jakby je robiła niepełnosprawna osoba. Zero treści.

Natomiast tzo mógłbym pokusić się o stwierdzenie, że w tej chwili robią
  • Odpowiedz
  • 0
@MarchwiowySok xD zgadywanie gry po jednej nutce nie jest bezbekiem? Jednakże materiał Arasza o BG3 już nie był bezbekiem, to fakt. Mimo wszystko oni swoje cringowe żarty przenieśli z tvgry do tzo, a zwlaszcza Hed
  • Odpowiedz
@SiDi: Nie powiedziałbym że to "bezbek", po prostu taki luźny materiał rozrywkowy, też fajna zabawa jak sam próbujesz zgadnąć i idzie ci lepiej niż samym uczestnikom.

Najwyraźniej wyszło im ze statystyk że najlepiej klikają się rozrywkowe a nie publicystyka, i na priorytet dają to co się klika i przynosi hajs a nie to co ambitne i interesujące.

No niestety, ostatni twórca na tej platformie który nagrywał dla pasji opuścił nas ponad
supra107 - @SiDi: Nie powiedziałbym że to "bezbek", po prostu taki luźny materiał roz...

źródło: JG-COMP-US-TOR-ECHOFF

Pobierz
  • Odpowiedz