Wpis z mikrobloga

@norbert1988: ostatnio jest jakiś problem z tymi biletami. Jakiś kolega z tagu kilka wpisów niżej próbuje kupić 2 bilety koło siebie na Mallorkę i od paru dni klub w ogóle nie dorzuca biletów do puli, a zawsze to robił. Nie wiem czemu tak jest, zawsze 2-3 dni przed takim mało obleganym meczem była masa wolnych biletów i można było wziąć nawet kilka miejsc koło siebie, teraz nawet z Madridista Premium to
  • Odpowiedz
  • 0
@ObslugaRadomskiegoLotniska: o kurcze - możesz podesłać odnośnik do wątku?
Co do pośredników - domyślam się jak to działa i bylem przygotowany dołożyć do interesu ze 100 euro ale jak się przy finalizacji w koszyku okazało, że ceny biletów są zawyżone to jeszcze dokładają 150 euro za usługę.
Płacić x2 za zwykły mecz trochę mi się nie uśmiecha.
[edit] już myślale o dopłacie by stać się na rok socios, bo to niby
  • Odpowiedz
@norbert1988: na Gironę chyba lepiej mieć. Tylko nawet z Premium ciężko mi obiecać, że trafisz dwa bilety koło siebie. Dwa bilety na pewno dostaniesz, pytanie jak daleko od siebie. Na dodatek teraz jest problem z biletami nawet na te mało oblegane mecze i nie wiem w sumie dlaczego. Mecz z Mallorką jest pojutrze, a nie da się kupić nawet pojedynczego biletu. Tym bardziej mnie to dziwi, że na stadionie będzie pewnie
  • Odpowiedz