Wpis z mikrobloga

  • 0
@altrys właśnie zastanawiam się czy to magia zdjęć czy po prostu w rolniku słabo się pokazała :P niby ładna, ale coś mi w niej nie pasuje :P ale różne są gusta.
Był kadr u Artura w domu jak budził wszystkie 3 do roboty (w sensie do nagrywek ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i Blanka bez makijażu i w piżamie to jak babochłop wyglądała ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • 11
@kasx89 taki babochlop, to pokazuje dobitnie jak te Instagramowe laleczki potrzebują idealnego ujęcia żeby pokazać się od dobrej strony, a w rzeczywistości nawet by się człowiek nie obejrzał za nią na plaży.
  • Odpowiedz
@reimar: Pierwszy białorycerz już się pojawił, to ci wjaśnię - nie, nie pykał bym fotek w realu, ponieważ w programie w realu wygląda dużo gorzej niż teraz na instagramie. W programie to było totalne zaprzeczenie tego co pokazuje na instagramie. Nie mierz wszystkich swoją miarą. Jestem żonaty i uważam że moja żona jest dużo ładniejsza niż ona.
  • Odpowiedz
  • 0
@krolcz to nie jest konkurs na to, czyja żona jest ładniejsza (wiadomo, że moja), ani kto jest rycerzem o dowolnym kolorze (ktoś dorosły używa tych sformułowań?). Piszesz farmazony (babochłop, nie obejrzałby się na plaży) w necie jak gówniak, co to kobietę widział tylko na ekranie, ew. na plakacie w kantorku szkolnego woźnego, to reaguję jak na takie farmazony przystało. Bo mogę i mam taką ochotę.
  • Odpowiedz
@reimar: Nie mierz innych swoją miarą :P A jak ktoś pisze, że Blanka zbyt urodziwa nie jest to nie dlatego, że jest dzieciakiem wygadującym farmazony tylko dlatego, że stwierdza fakty...
  • Odpowiedz
  • 0
@PepikPL serio nie widzisz różnicy pomiędzy określeniami "zbyt urodziwa nie jest" a "babochłop"? Btw, kobieta jak kobieta, #!$%@?ąc od indywidualnych ocen, biorąc pod uwagę rynek matrymonialny, i tak jest pewnie poza zasięgiem ok. 95% wykopków. I to bardziej są fakty.
  • Odpowiedz
@krolcz: Nie jest z nią tak źle jeśli chodzi o wygląd. Blanka nie jest babochłopem. Znam kilka kobiet, których wygląd mógłbym tak określić. Blance bardzo daleko do nich. Ona jest przeciętna z wyglądu. Do tego jest wysoka- 180 cm o ile pamięć mnie nie myli. Nie jest w moim guście gdyż przede wszystkim jest za wysoka. Preferuję kobiety o filigranowej budowie ciała.Cieszę się, że znalazła chłopaka. Ona zasługuje na to aby
  • Odpowiedz
  • 0
@reimar bialorycerzu, obejrzyj sobie jak ona wygląda w piżamie. Zabierasz głos w dyskusji bez merytorycznego przygotowania. Mogę pisać o niej babochlop, gówno mnie obchodzi co masz co powiedzienia
  • Odpowiedz
  • 1
@Aprilwine weź przeczytaj wcześniejszy komentarz do którego odpowiadałem kiedy to pierwszy raz ja napisałem babochlop. Określenie babochlop pojawiło się wcześniej, ja je powtórzyłem, a dyskusja skierowała się na mnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@reimar a no i bialorycerzu, to że nie obejrzabym się za nią na plaży to nie jest powód od razu do plucia jadem- to że mi się nie podoba to jest moje prawo, jak masz z tym problem to zamilcz, może przynajmniej w taki sposób przestaniesz się blaznic. Nikt cię o zdanie nie pytał
  • Odpowiedz