Wpis z mikrobloga

#!$%@?, wstałem dzisiaj sobie, zapakowałem jedzenie wyprowadziłem psa, wsiadłem do samochodu i pojechałem do pracy. O godzinie 6 miałem otworzyć magazyn. No i generalnie to zrobiłem tylko siadając do kompa zobaczyłem że jest godzina 4:30 xDDDDD
Stwierdziłem że nie będę wracał do domu bo już nie warto a nadgonię sobie zaległości. Dochodzi godzina 7 gdzie powinni pierwsi towarzysze niedoli zjawić się w pracy... a tu cisza.... o 8 zacząłem się martwić i wykonałem jeden telefon, potem drugi i trzeci i każdy zgodnie stwierdził że jestem #!$%@? bo firma ma być dziś jeszcze zamknięta a jutro, czwartek i w piątek ktoś ma przyjść na 6h tylko xDDD MAŁO TEGO! a tą przyslowiową "truskawką" na torsie jest to że ....TO JA BYLEM POMYSLODAWCĄ TEGO ZE TEN MATRWY W BRANŻY TYDZIEN BEDZIE WOLNY A MY TO ODROBIMY SOBOTAMI W MNIEJSZYM WYMIARZE CZASOWYM XDDDDDD
  • 16
  • Odpowiedz
  • 120
@MxS89 plusem tej sytuacji jest to że właśnie dzwonił manager i powiedział że dostanę bonus za zaangażowanie jednocześnie stwierdzając że jestem #!$%@? XDDD
  • Odpowiedz