Wpis z mikrobloga

@PSY_DELIC: ciężko :/ teraz byle jaki barber bierze 85+,
tzn na pewno zaraz się ktoś zgłosi, że osiedlowa Dorotka robi przecież za 45, ale niech pokażą te dzieła i porównają :/ Ogólnie dbanie faceta o fryzurę jest dużo dużo droższe niż kobiece. Wyczuli na tym dobry hajs i wszyscy bardzo mocno podniesli ceny.
  • Odpowiedz
@PSY_DELIC: barber nie, ale moja pani ukrainka przyjmuje w domu za 30zł. Do dziś dziękuję bogu za dzień, w którym ją poznałem, bo jak czytam 80-100zł za wizytę to xD

Może i za te 100zł wyglądałbym lepiej, ale i za 30 słyszę, że jestem ładnie obcięty ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@lostname: nie wiem. Najpierw robiła w salonie, potem w domu. Nigdy nie prosiłem o paragon i mnie to kompletnie nie interesuje. Składam się na wszystkie socjale i nie dostaję w zamian nic, więc niech to będzie moje 500+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau heheh no ok. Twój punkt widzenia rozumiem. Jeśli jednak pani na czarno robi to pięknie dokłada się do naszego dobrobytu a takimi akcjami my ich wspieramy i patologia się rozrasta. Ale jak napisałem rozumiem i na szczęście jestem łysy :D
  • Odpowiedz
@lostname: myślę, że i tak się dokłada, bo jednak w sklepach kupuje, za wynajem płaci, za czynsz płaci itd. itd., a kobita lekko nie ma, bo od wybuchu wojny sponsoruje dwie rodziny na Ukrainie, bo jej rodzice i jej starego stracili domy chyba jeszcze w lutym. Niestety dziadki nie chcą wyjechać. Niech to będzie moja cegiełka przeciw ruskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz