Wpis z mikrobloga

Może ktoś mi wytłumaczyć #ppk na #pekao (nie PKO)?
Jak na screenie, wg danych od mojej ostatniej wypłaty powinno być "na zero" 977,55 zł. A na screenie całkiem co innego. Dodatkowo, nie wiem gdzie znaleźć wyniki inwestycji itp. W poprzedniej firmie miałem na #pko i było to w miarę czytelne, a tutaj jak w lesie

#ppk #inwestycje #gielda bo może ktoś wie
Mowi - Może ktoś mi wytłumaczyć #ppk na #pekao (nie PKO)?
Jak na screenie, wg danych ...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ndxus nie nie. Chodzi o to, że jak wejdę sobie w historie to mam tam podane za okres od ostatniej wypłaty środków na moje konto (czyli od wyzerowania ppk) X wpłat moich i Y pracodawcy, co daje a sumie 977,55 zł. Jednak nigdzie taka kwota nie widnieje, nie wiem czemu na stronie głównej pokazuje mi to 672,59 zł. I czemu suma wpłat/wypłat jest na poziomie 879,11 zł, skoro w żadnym momencie nie
  • Odpowiedz
@Mowi: nie jestem w ppk i nie wiem jak wygląda ten produkt ale być może dostałeś dopłatę od państwa lub twoje środki wykupiły jednostkę funduszu, który poniósł straty
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Peptalk podejrzewam, że druga opcja - nie mogę jednak nigdzie znaleźć na stronie ścieżki, gdzie mogę to sprawdzić. W poprzednim ppk miałem to jasno rozpisane - X wpłacone, Y to zysk/strata i wszystko się sumowalo. A tutaj nie :/
  • Odpowiedz